Поїзди до Польщі
Фото: facebook.com/Ukrzaliznytsia

Відтепер в офіційних чат-ботах "Укрзалізниці" доступна купівля квитків на деякі міжнародні рейси. Про це повідомили у пресслужбі перевізника.

Наразі у чат-ботах УЗ у месенджерах Viber, Telegram, Facebook Messenger та Apple Messages вже можна придбати квитки на рейси до Польщі та Молдови.

Крім того, у застосунку "Укрзалізниці" та чат-ботах оновили онлайн-табло вокзалів, приєднавши туди 11 нових міст. Тепер користувачі можуть отримувати інформацію та сповіщення про відправлення й прибуття поїздів на вокзалах Чопа, Рахова, Коломиї, Здолбунова, Бердичева, Сум, Шостки, Конотопу, Полтави, Славського та Олександрії.

Також в "Укрзалізниці" повідомили, що загальна кількість користувачів їхніх чат-ботів вже перетнула позначку в один мільйон. І мільйонний користувач незабаром отримає подарунок від перевізника.

Нагадаємо, нещодавно "Укрзалізниця" запустила перший "Потяг до перемоги" до Кишинева. Це — поїзд з семи розписаних українськими митцями вагонів, які пройшли капітальний ремонт під час повномасштабної війни. 

Українська компанія створила чат-бот для посмертних дописів у Facebook