У місті-герої Буча відбувся перший в історії Всеукраїнський турнір з боксу серед ветеранів війни. Ця подія, за словами голови Київської ОВА Миколи Калашника, є знаковою для розвитку ветеранського спорту в Україні.
В одному ринзі зійшлися ветерани з різних куточків країни: з Київщини, Харківщини, Дніпровщини, Черкащини, а також прифронтових міст. Для багатьох учасників, які пройшли фронт, поранення та тривалу реабілітацію, цей вихід у ринг став першим після травм або черговим кроком до відновлення.
Як зазначив Калашник, Буча, яка пережила окупацію, стала символічним місцем для старту такого турніру.
Організація змагань стала можливою завдяки спільній роботі КОВА, Міністерства у справах ветеранів, засновника Української ліги боксу ветеранів Ігоря Фаніана та Фонду "МХП-Громаді". На заході також відзначили юних спортсменів Київщини — призерів чемпіонату Європи 2025 року.
Нагадаємо, у Дарницькому районі запрацював новий Центр комплексної підтримки для ветеранів та їхніх родин "Київ Мілітарі Хаб".
Також нагадуємо, що ми підготували спецпроєкт про 90 років історії, або як змінювалася музична культура впродовж останніх десятиліть.
