Святкуємо Масницю: де в Києві шукати смачні млинці

З 8 по 14 березня в Україні святкують найсмачніший тиждень — Масницю або Колодій. 7 днів, коли можна куштувати млинці та вареники стільки, скільки хочеться.

Порадувати близьких та відтворити традиції частування дуже легко і зараз. Разом з фуд-брендом «Молоко від Фермера» весь тиждень можна смакувати млинцями. Солоними з куркою та грибами або ж шпинатними з сиром сулугуні та морквою та солодкими з сиром та курагою або з яблуком та корицею. А також варениками власного виробництва — з сиром або з вишнею.

Колодієм у центральних областях нашої країни та на Лівобережжі називали довгоочікуваний тиждень перед початком Великого посту. У раціоні переживали молочні продукти, частували варениками з сиром та сметаною, а молодиків та молодиць — варениками з вишнями, щоб життя було солодке, щоб було з ким любитися, а після Великодня одружитися. 

Масниця або ж Масляна — назва свята, що вживалася переважно у північних областях нашої країни та Слобожанщині. Тиждень частувань солодкими та солоними млинцями, великих гулянь, вечорниць та розваг. 

Смаколики шукайте у найближчому до вас магазині фуд-бренду «Молоко від Фермера».