Сплачуй по повній: киянам доведеться почекати нарахування субсидій
Фото: субсидії будуть в серпні (espaergasia.com)

Платіжки з урахуванням житлових субсидій за два місяці кияни отримають лише у серпні. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Як повідомляється, затримка в нарахуванні субсидій відбулась у зв᾽язку із прийняттям постанови Кабміну № 300 та заборгованістю киян за комунальні послуги. Проте після обробки усіх даних та перепризначення субсидії автоматично з᾽явиться переплата, яку громадяни зможуть використати під час подальших платежів.

Тим, хто не побачив у платіжках своїх субсидій, радять поки що сплачувати рахунки в повному обсязі, а компенсацію від держави вони отримають у серпні одразу за два місяці. Інакше боржники автоматично втратять право на субсидію.

"На початок липня у нас уже оброблено 65% особових рахунків для перепризначення субсидій. Якщо киянин не бачить у платіжці суму субсидії, то він насамперед має звернутись до органів соціального захисту та довідатись, на якій стадії перебуває його справа. А в разі заборгованості пропоную споживачам не накопичувати борги далі, а звернутись до надавачів послуг і ліквідувати заборгованість або укласти договір про реструктуризацію боргу на найменш обтяжливих для себе умовах", – повідомив начальник управління пільг, державної та регіональної допомоги Максим Бученко.

Тим же громадянам, які мають сумніви щодо розміру нарахування, радять звернутись до сервісних центрів. В мережі комунального концерну для киян працює 8 таких центрів, адреси яких можна знайти на сайті підприємства.

Нагадаємо, що столичний метрополітен розповів, що буде відбуватися з карткою і жетоном.