Київрада не внесла Протасів Яр до розгляду на засіданні

У порядку денному, запланованого на 14 липня засідання Київради, немає проєкту про оголошення 20-ти гектарів Протасовго Яру ландшафтним заказником.

Про це повідомляє громада Протасового Яру.

Громада вимагає Київраду виконати заповіт Романа Ратушного (київського активіста, що загинув на фронті російсько-української війни) й створити заказник на обох схилах Протасового Яру. Йдеться, зокрема й про скасування незаконних змін до генерального плану ділянок Яру.

"Це не просто вимога киян до вас як ваших виборців.Це не просто мрія Роми Ратушного, яка має бути втілена в життя. Це тепер ще і наш обов’язок з виконання Роминого заповіту", — звертаються до Київради активісти.

Як повідомляють активісти, проєкт був зареєстрований ще в листопаді 2021 року. Після перемоги громади в судах остаточно був визнаний недійсним договір про оренду цієї території. Навіть були погоджені пропозиції, щодо розв'язання проблеми. Активну участь у цьому брав Роман Ратушний.

Громада вимагає внесення рішення, щодо створення заказника на обох схилах Протасового Яру в порядок денний Київської ради разом з поданими й узгодженими пропозиціями. Вони зазначають, що проєкт має бути проголосований саме на засіданні 14 липня.

Активісти просять усіх небайдужих допомогти з поширенням інформації про ситуацію.

У Протасовому Яру створили мурал на честь Романа Ратушного