Громадський транспорт Києва знову стає платним
Фото: kyivcity.gov.ua

Депутати Київради вирішили повернути електронну оплату за проїзд у комунальному громадському транспорті. Про це повідомляє пресслужба КМДА.

Проїзд знову стане платним з понеділка, 16 травня. Платити потрібно буде як у метро, так і в наземному транспорті. Сплатити його можна буде транспортною карткою ("Київ цифровий" або старі Kyiv Smart Card), через платіжні додатки та мобільний додаток "Київ Цифровий". 

"Ми повинні відновлювати повноцінну роботу громадського транспорту, який працював в обмеженому режимі та був ці місяці безкоштовним. Потрібно платити зарплати транспортникам, забезпечувати підприємства пальним, матеріалами, електроенергією. Це великі кошти. Тому ми вимушені відновити оплату за проїзд", — сказав мер міста Віталій Кличко.

Він додав, що з 16 травня також буде подовжено роботу комунального громадського транспорту. Так, столична підземка з понеділка працюватиме з 06:00 до 22:00, а наземний громадський транспорт — з 06:00 до 22:30.

Нагадаємо, столичні приватні перевізники збираються суттєво підвищити вартість проїзду в маршрутках Києва. Можливе подорожчання проїзду пов'язано з високими цінами на пальне. 

У Київському метро замінять понад 700 вагонів російського виробництва