Після скандалу з російськими серіалами проєкт Ukrainer запропонував безкоштовно показувати в автобусах свої відео

Після скандалу в автобусі Луцьк — Київ, коли водій висадив двох волонтерок у відповідь на прохання вимкнути російський серіал, медіа-проєкт Ukrainer запропонував транспортним компаніям безкоштовно показувати свої відеоролики про різні куточках України. Про це повідомляється на сторінці Ukrainer у Facebook.

«Найдовша подорож в Україні — від Ужгорода до Маріуполя — громадським транспортом триває приблизно 30 годин. Ми готові надати понад 30 годин відео з різних куточків України, що розповідають історії мешканців нашої країни, зафіксовані національні свята у різних регіонах, серію "Амбасадори" з відомими українцями, що показують свої рідні міста, серію коротких відео про різноманітні куточки України, яка вже кілька років транслюється в потягах "Інтерсіті +" та аеропортах Києва та Львова», — йдеться в повідомленні.

Надати ролики Ukrainer готові безкоштовно. Звернутися до представників медіа-проєкту можуть як власники транспортних компаній, так і водії та пасажири. Щоб отримати ролики, потрібно просто заповнити форму за посиланням.

«Упродовж тижня ми підготуємо усі наші відео для можливості запису на флешку і перегляду у вашому транспортному засобі і спробуємо зробити майбутні поїздки пасажирів приємнішими та змістовнішими», — додали в Ukrainer.

Нагадаємо, увечері в понеділок, 27 січня, двох волонтерок висадили з автобуса, на якому вони добиралися з Луцька до Києва. Конфлікт стався через те, що водій відмовився вимкнути російський серіал.

Пізніше в транспортній компанії Winew/Bus Trans попросили вибачення у волонтерок. Також представники компанії розповіли, що проводять внутрішнє розслідування і готують наказ про звільнення водіїв, які відмовилися вимикати російський серіал.

Однак депутат від партії «Слуга народу» Євген Брагар встав на сторону водія і заявив, що найближчим часом має намір звернутися в поліцію.