Українська інтерактивна книжка увійшла до найпопулярніших у США та Китаї

Отак, пілотний проект видавництва – інтерактивний «Шерлок Холмс» став найпопулярнішою книжкою в Китаї та ввійшов у списки найпопулярніших книжок США.

Відтак одесити перейшли до розробки інтерактивної книжки «Ґаджетаріум», на яку видавці зібрали 10 тис доларів через краудфандингову платформу «Kickstarter». Ідея видання – наші діти оточені величезною кількістю пристроїв, а от як вони працюють і кому ними завдячувати – невідомо. Завдяки додатку діти дізнаються і спробують попрацювати з 23 пристроями, винайденими між 5000 р. до н.е. і 2013 роком. Друковану версію книжки обіцяють видати у співпраці з «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГОЮ».

Дитячою літературою «Gutenbergz» не обмежилося, перейшовши до історичної. Так з’явилася анімована розповідь про Чорнобильську катастрофу, доповнена архівними матеріалами, а згодом і хроніка Євромайдану.

Найближчим часом видавництво планує втілити амбітну мету – осучаснити українські шкільні підручники. На думку видавців, це не лише допоможе зацікавити дітей наукою, а й допоможе вчителям краще зрозуміти своїх учнів (до прикладу, які розділи є найпопулярнішими, на які витрачають найбільше часу і де роблять найбільше помилок). У 2016 році обіцяють представити пілотний проект.

Джерело: БараБука