У районі КПІ відкриється новий «Білий Налив»

Цієї суботи, 22 лютого, поряд зі станцією метро «Політехнічний інститут» у Києві відкриється сидерія мережі«Білий Налив». Протягом всього дня заклад безкоштовно пригощатиме відвідувачів сидром та хотдогами за публікацію поста чи сторіз у соцмережах із вказаною геолокацією «Білого Наливу».

Про це виданню НашКиев.UA повідомили у компанії.

Новий заклад «Білого Наливу» на КПІ має 80 посадкових місць, а у теплу пору року у ньому відкриватимуть літню терасу. Сидерія працюватиме з неділі по четвер до 23:00, а в п’ятницю та суботу — до другої ночі. Замовлення обіцяють видавати не довше, ніж за три хвилини.

У меню «Білого Наливу» можна знайти вже популярні страви та напої за 29 гривень: устрицю з лимоном, яблучний та рожевий сидр, класичні та вегетаріанські хот-доги, яблучну наливку, кальвадос, пироги з куркою та яблуком. Трошки дорожче, за 39 гривень, відвідувачам пропонують яблучний пунш та дабл-доги.

Відомо, що це вже шостий заклад моноформату «Білий Налив» у Києві та 17-й загалом в Україні. Сидерії мережі працюють у 10 містах, зокрема, в Одесі, Львові, Харкові та Хмельницькому. Мережа належить відомому ресторатору Дмитру Борисову.

Раніше ми повідомляли про те, що у Києві на території ВДНГ встановили перше автоматизоване IT-кафе із підігріванням і системою двостороннього завантаження. У ньому не потрібно буде взаємодіяти із працівниками закладу — треба лише зробити замовлення і забрати його із комірки автомата.