У маршрутках теж вирішили підвищити вартість проїзду

Разом з комунальним транспортом в Києві також почне дорожчати проїзд у маршрутках. Так, деякі перевізники вже попередили пасажирів про зміну тарифу. Про це повідомляє «Сегодня».

Наприклад, в маршрутках № 442 і 442-д з цієї суботи, 14 липня, вартість проїзду піднімуть до 7 грн. Відповідні оголошення вже висять у салонах автобусів.

Фото: Ольга Мулько

Підвищення вартості проїзду перевізники пояснюють необхідністю закупати нові машини. Проте кажуть, якщо комунальний транспорт не здорожчає, то і вони залишать старі тарифи.

«По-перше, потрібно закуповувати нові комфортні машини, не нижче стандарту Євро-5. Крім того, якщо міський транспорт буде по 8 гривень, а наш по 5 гривень, у нас буде такий наплив, що нам за три дні всі автобуси поламають. Якщо в комунальному транспорті подорожчання не буде, ми теж залишимо колишні тарифи», — пояснює директор компанії-перевізника «Політехавто-Б» Микола Бацан.

За його словами, більшість приватних перевізників також збирається урівняти вартість проїзду з комунальним транспортом, підвищивши її до 8 гривень.

«Можна було б демпінгувати, але робити цього ніхто не буде. Оскільки для підвищення тарифів в приватних маршрутках теж є всі підстави», — підтвердили в одній з компаній.

Нагадаємо, що в рамках зміни схеми руху громадсього транспорту в Києві пропонують закрити більше сотні маршрутів. Переважно це приватні маршрутні таксі.