Новости 05.07.2018, 13:45

Коли і навіщо: Кличко підтвердив подорожчання проїзду в транспорті

Мер пообіцяв, що кошти від підвищення вартості проїзду підуть на розвиток транспортної інфраструктури.

Підвищення цін на проїзд в громадському транспорті
Стало відомо, коли виростуть ціни на проїзд в транспорті Києва. Фото: «Волинь Гід»

Підвищення вартості проїзду в столичному громадському транспорті все ж таки відбудеться з 14 липня. Це підтвердив мер Києва Віталій Кличко, передає прес-служба КМДА.

За словами міського голови, влада змушена піти на такі непопулярні заходи, аби уникнути кризи в транспортній сфері. Він пояснив, що зараз комунальні транспортні підприємства працюють у збиток.

Кошти від підвищення вартості проїзду, за словами Кличка, підуть на розвиток транспортної інфраструктури Києва, закупівлю і ремонт автобусів, тролейбусів, вагонів метро​​ремонт 13 станцій столичного метрополітену і підвищення зарплати працівникам комунальних транспортних підприємств.

Також Кличко нагадав, що вартість проїзду для тих, хто регулярно користується громадським транспортом, буде нижчою за 8 грн. А безкоштовний проїзд для пільгових категорій киян залишиться.

«Сьогодні всі маніпулюють цифрою 8 гривень за проїзд. Це вартість разової поїздки! Для тих, хто користується столичним транспортом регулярно, проїзд коштуватиме 6,50 грн у середньому. І це все одно нижче його собівартості!» — сказав Кличко.

Він додав, що транспортним комунальним підприємствам не вистачає працівників, особливо «Київпастрансу» — там бракує четвертої частини від штату працівників. А від укомплектованості цих підприємств залежить і безпека киян, які користуються громадським транспортом.

Раніше повідомлялося, що «Київпастранс» оголосив конкурс для пасажирів, які платять за проїзд.

0%
0%
0%
0%
Такий email не зареєстровано у системі
Введите свой электронный адрес, на который мы отправим вам новый пароль.
Поле не должно быть пустым и содержать кириллицу
Спасибо!

Ваше сообщение принято.

Сожалеем :(

Во время обработки что-то пошло не так.

Bы можете отправить сообщение на электронный адрес betatest@nashkiev.com