У Києві 17 травня відкриється "Книжковий Арсенал"
Фото: "Книжковий Арсенал" ("Мистецький Арсенал")

З 17 по 21 травня у "Мистецькому Арсеналі" пройде VII Міжнародний фестиваль "Книжковий Арсенал". В межах заходу будуть представлені новинки понад 150 видавництв, секція ілюстраторів, а також авторські тематичні програми та спецпроекти, сформовані кураторською командою спеціально запрошених незалежних молодих критиків, культурних менеджерів та відомих письменників.

У програмі фестивалю запланована участь відомих письменників, літературних діячів та митців із США, Канади, Великої Британії, Японії, Швейцарії, Норвегії, Швеції, Німеччини, Франції, Польщі, Латвії, Чехії, Грузії, Бельгії та інших країн.

2017 року "Книжковий Арсенал" також започатковує традицію запрошення до України великих світових літературних фестивалів. Першим гостем у межах цієї спецпрограми стане Бірмінгемський літературний фестиваль, що візьме участь у "Книжковому Арсеналі" із багатоплановою кураторською програмою, яка передбачає перформативний, освітній, дослідницький, клубний складники.

Також у межах співпраці до Києва приїздить делегація з Великої Британії. Серед гостей фестивалю також Джозеф Макелрой (США), Аскольд Мельничук (США), Джонатан Коу (Велика Британія), Франц Голер (Швейцарія), Мартін Поллак (Австрія), Звонко Каранович (Сербія), Карл Шльоґель (Німеччина), Анжей Фрішке (Польща), Анна Хьоґлунд (Швеція), Їржі Гаїчек (Чехія), Девід Саттер (США), Аугільд А. Сульберґ (Норвегія) та інші.

Нагадаємо, що на території Київської фортеці буде проходити культурно-соціальний проект Kyiv Art Fort, приурочений до Євробачення-2017.