Образи через емоджі та дзвінки колишнім: як українці користуються Viber

Популярний мобільний мессенджер Viber опубліковав статистику за минулий рік і розповів, як українці користуються цим додатком. 

Так, українські користувачі Viber віддають перевагу дзвінкам: 54% користувачів обирають варіант зателефонувати співрозмовнику, а 46% — написати. Крім того, чоловіки обирають дзвінки частіше, ніж жінки. Зокрема 57% опитаних чоловіків вважають, що краще телефонувати співрозмовникам, а половина опитаних жінок обирають текстові повідомлення.

Також виявилося, що перевагу повідомленням частіше надають молоді люди: більша частина користувачів у віці до 18 років телефонують до трьох разів на день. Найбільш активно пишуть повідомлення у мессенджерах користувачі у віці від 18 до 25 років — близько двох третин опитаних відправляють 10 і більше повідомлень на день.

Дослідження Viber зруйнувало одразу два гендерні стереотипи: виявилося, що емоджі та стікери мають більше значення для чоловіків, ніж для жінок. Відсутність емоджі вважають приводом для образи майже 10% опитаних чоловіків і 5% жінок. 

Крім того, за даними дослідження чоловіки частіше телефонують колишнім напідпитку. При цьому, жінки частіше видаляють повідомлення, про відправку яких вони з часом пошкодували. Також дослідження показало, що така функція більш популярна серед українців від 25 до 40 років, ніж серед молоді від 18-25 років.

Раніше ми розповідали, що час прибуття громадського транспорту можна буде перевірити у мессенджерах.