Облили зеленкою та вдарили: на Сергія Гусовського напали у Київраді (фото, відео)

На голову нещодавно створеної у Київраді депутатської групи «Київська команда» Сергія Гусовського скоїли напад у приміщенні столичної мерії.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив керівник відділу комунікацій «Київської команди» Володимир Анфімов.

«Облили зеленкою, вдарили по голові. Сталося це перед голосуванням за екопарк "Осокорки" та розірвання інвестдоговору з компанією, що хоче побудувати ТРЦ на Поштовій. За словами свідків, це були люди в зеленій уніформі. Частину з них затримано», — написав він.

Прес-служба організації «Національного корпусу Києва» виклала фото та відео нападу на Гусовського. Проте у «Нацкорпусі» наголосили, що напад скоїли не вони.

Дії нападників у «Накцкорпусі» пояснили тим, що під час своєї діяльності у Київраді Гусовський нібито незаконно збагатився та привласнив пам’ятку архітектури на вулиці Басейній 1/2 під свою приймальню.

«Вже через два роки Гусовський відчув повну безкарність та вирішив розширювати свій ресторанний бізнес. Розпочав він з незаконної літньої тераси в ресторані "Пантагрюель" на Золотоворідському сквері — місце, де кияни могли гуляти та відпочивати», — кажуть у «Нацкорпусі».

Мовляв, саме через корупцію партія «Самопоміч» виключила Гусовського та ще трьох депутатів зі своїх лав. Приводом до цього стала підтримка депутатами передачі 1,4 га землі іншому депутату Роману Марченко.

«Тепер цим ділом буде займатись НАБУ та НАПК», — додали у прес-службі «Нацкорпусу».

Частину нападників затримала поліція, повідомила активіст Анабелла Моріна.

Нагадаємо, що після виключення Гусовського київська «Самопоміч» саморозпустилася, а замість неї у Київраді була створена «Київська команда».