Нову "Мрію" відновлять із деталей зруйнованого окупантами літака
Фото: espreso.tv

Деякі частини зруйнованого російськими окупантами літака Ан-225 будуть використані для будівництва нової "Мрії". Йдеться про кілька двигунів та хвостову частину, яка збереглася.

Про це розповів гендиректор держконцерну “Укроборонпром” Юрій Гусєв.

Ми точно маємо план побудови нової української "Мрії". Маємо кілька сценаріїв. Зараз наші фахівці державного підприємства “Антонов” працюють над дослідженням того, що залишилось від нашої "Мрії". Деякі вузли й агрегати ми точно використаємо. Нова "Мрія" має бути ще кращою. Так само ми говоримо з нашими міжнародними партнерами для того, щоб створити велику аерокосмічну коаліцію по відновленню цього унікального літака.

Гусєв пообіцяв, що новий літак буде ще кращим за старий. Крім того, "Укрборонпром" має амбіцію, щоб нова "Мрія" встановила ще більше світових рекордів, ніж колишня.

Цей літак встановив 240 світових рекордів, і ми маємо амбіцію, щоб нова "Мрія", побудована в Україні, встановила ще кілька світових рекордів… Обговорюється питання, що ті, хто пожертвують значні кошти — їхні прізвища зможуть бути на лівреї нової "Мрії" й вони будуть закарбовані на фюзеляжі найкращого літака у світі.

Коли почнуть відновлювати "Мрію"