Невідомі підпалили створений волонтерами парк "Самосад" (відео)
Фото: на Подолі підпалили відновлений місцевими жителями сквер "Самосад" (Ruslan Khavriuta)

В ніч з 19 на 20 липня в центрі столиці двоє невідомих підпалили екологічний парк "Самосад", що був створений небайдужими мешканцями Подолу. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив один із засновників проекту Руслан Хаврюта.

"Сьогодні вночі дві людини з собакою підпалили Samosad. От просто так взяли і підпалили те, що інші створювали своїми руками. Підпал зафіксований на відео, а наслідки видно на фото. Сусіди гасили тліючу траву вночі, виносячи воду з дому, бо в саду досі немає води. Місцева влада вчинила як завжди — пообіцяла і пропала. Я дуже сподіваюсь, що нам вдасться ідентифікувати цих людей, знайти їх і вчинити з ними відповідним чином. Ще не ясно, як дерево відреагує на все це і що ми будемо робити з газоном, який почав проростати і який тепер знищено через підпал сіна, яким це було замульчовано", — розповів киянин.

Хаврюта просить місцевих жителів допомогти впізнати паліїв. За його словами, він навіть готовий призначити винагороду "за їхні голови". Сам момент підпалу був зафіксований на відео.

Раніше повідомлялося, що жителі Подолу за день відновили сквер "Самосад".