На столичних ярмарках тимчасово заборонили продавати рибу, м’ясо та молоко

На сільськогосподарських та сезонних ярмарках в Києві тимчасово заборонили продавати харчові продукти, що швидко псуються. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Заборона розповсюджується на продаж м’яса, ковбас та інших м’ясних виробів, молока та молочних продуктів, риби (свіжої, мороженої, копченої, в’яленої), а також тих продуктів, умови реалізації яких вимагають дотримання температури +6 градусів.

Таким чином чиновники хочуть запобігти спалахам гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь через зіпсовані продукти. Заборона діятиме до моменту отримання роз’яснень від ГУ Держпродспоживслужби щодо транспортування, реалізації та зберігання продукції, що швидко псується.

Крім того, організатори ярмарків мають слідкувати за тим, щоб до реалізації не були допущені продукти, які не пройшли ветеринарно-санітарну експертизу або не мають відповідних документів щодо їх походження, безпечності та якості.

До речі, нещодавно ми вирішили перевірити, як може звичайний киянин захистити власні права на безпечні та якісні продукти та як працюють нові правила перевірок.