Зранку 25 червня на лівому березі столиці запровадили екстрені відключення світла, повідомили в ДТЕК.
Містян просять ощадливо використовувати електроенергію — це допоможе зберегти енергосистему.
UPD 14:15 Екстрені відключення електроенергії на лівому березі столиці скасовані, інформують у ДТЕК.
"Наш Київ" також вже писав, що у разі запровадження нових тарифів на проїзд у громадському транспорті Києва пасажиропотік до кінця 2026 року може скоротитися на 25%.
Чому на балконі +42 °С, а в прогнозі +35 °С: Укргідрометцентр розкрив секрет синоптичних вимірювань
