Ліцей №1
Фото ліцею №1 в Гостомелі

Ліцею №1 в Гостомелі, який перебував в окупації, потрібна допомога. Під час воєнних дій російські солдати знищили значну частину ліцею.

"У закладі вибито 139 дверей, 111 вікон та 187 склопакетів, а також понівечено понад 30 батарей опалення", — повідомив Олексій Кулеба.

Пошкодження в ліцеї №1

Частину коштів на відновлення вже знайдено, але цього недостатньо, щоб придбати комп’ютери та нову мультимедійну техніку, яка необхідна для забезпечення навчального процесу. До цього вже залучилися меценати, зокрема благодійний фонд “Перемога України. ”.

оманда нашого фонду, яка переважно мешкає в  Гостомелі та Бучі, не могла не відгукнутись на прохання про допомогу гостомельському ліцею №1. Бо наші діти — то наша надія, наше майбутнє! Кожна гривня, долар або євро допоможуть і наблизять нашу спільну перемогу!", — каже Сергій Регеда, виконавчий директор фонду.

Завдяки мультимедійній техніці, яка була гордістю ліцею, навчання було плодотворним та результативним: учні неодноразово ставали переможцями олімпіад, конкурсних робіт МАН, спортивних змагань та творчих конкурсів.

Нагороди учнів ліцею

 ⁩"Наразі  в ліцеї активно ведуться ремонтні роботи. Але цілі стіні та вікна - це ще не все. Для відновлення повноцінного навчального процесу ліцей потребує нової техніки та інтернету. Ми хочемо, щоб у наших дітей були найкращі умови для навчання онлайн чи офлайн. Тож,  ми звертаємось по допомогу до усіх небайдужих!", — повідомив директор ліцею Володимир Миколайович Захлюпаний. 

На 1 вересня ліцею необхідні:

  • Ноутбуки - 70 шт.
  • Системні блоки - 50 шт.
  • БФП (принтери) - 30 шт.
  • Проєктори - 30 шт.
  • Відновлення Інтернету

 На все це обладнання потрібно 1,800,000 гривень або 50 000 доларів.

Допомогти ліцею можна  за посиланням.

Засновники та волонтери благодійного фонду "Перемога України" розпочали свою активність наприкінці лютого 2022 року, з початком відкритого нападу російської армії на територію України.

На Київщині відбудували три навчальні заклади