«Легенди футболу»: українці зможуть зіграти з Ващуком, Шевченком, Вороніним та Ребровим

Напередодні фіналу Ліги чемпіонів в столиці відбудеться благодійний матч «Легенди футболу». Свою участь у заході вже підтвердили відомі на весь світ футболісти.

Матч «Легенди футболу» відбудеться 20 травня в «Місті спорту» у Гідропарку. Ідея проведення матчу належить легендарному гравцеві київського «Динамо» і Національної збірної України Владиславу Ващуку.

Свою участь в матчі вже підтвердили Андрій Шевченко, Андрій Воронін, Сергій Ребров, Олександр Хацкевич, Даріо Срна, Віталій Косовський, Володимир Єзерський, Едуард Цехмейструк, Віталій Рева, Сергій Нагорняк. Але це далеко не всі сюрпризи, які приготували організатори заходу.

«Ми, футболісти, прекрасно розуміємо, як нашим уболівальникам хотілося б зіграти разом на полі, стати не просто глядачами, а й безпосередніми учасниками матчу, відчути весь спектр емоцій саме в грі. І тепер така можливість є! Кожен, хто хоче зіграти з легендами футболу, може придбати лот і вийти на поле в складі однієї з команд. Так що власник даного лота робить ще й добру справу — зібрані кошти ми передаємо на закупівлю обладнання для дитячого відділення Центру мікрохірургії ока», — говорить Владислав Ващук.

Інформація про те, як придбати лот, за посиланням.

А напередодні матчу, 12 травня, в ТЦ «Гулівер» відбудеться велика фан-зустріч, в якій візьмуть участь Владислав Ващук, Володимир Єзерський, Анатолій Дем’яненко та інші. В ході зустрічі уболівальники зможуть більше дізнатися про ідею цього заходу, а також поспілкуватися з відомими футболістами.

Почнеться зустріч із зірками українського футболу о 15:00.

Нагадаємо, що в столиці облаштують сучасні майданчики для любителів футболу.