Корова

У Києві врятували теля, яке постраждало під час наступу росіян у Київській області. Як повідомляє ТСН, у корови було тяжке поранення грудної клітки та ампутована частина передньої кінцівки.

Після всього, через що пройшли господарі, усипляти тварину вони відмовилися. Відомо, що корову з господарями привезли до столиці на початку травня із Кухарів.

– Вона була вдвічі менша, ніж зараз. Була дуже худою. В неї лапка тіліпалася і була відірвана, в грудній клітці був шматок снаряду, – кажуть у клініці, де рятують тварину.

Під час наступу російських військ теля було з іншими коровами у хліву. Їх випустили військові ЗСУ, шоб тварини змогли врятуватися. 

– Їх ЗСУ випустили з хліву і вони просто розійшлися, хто куди. І саме Мала вона була біля річки пила водичку і просто чекала, – кажуть господарі корови.

Опікувати тварину з інвалідністю взялися волонтери. І незабаром корова поїде на реабілітацію у притулок до Німеччини: там вже живе близько 60 корів з інвалідністю.

З місяць волонтери збиратимуть усі необхідні документи, аби перевезти її через кордон, а вже в Німеччині — встановити для корови протез.

На ВДНГ влаштовують зустріч із чотирилапими з Ірпеня, Гостомеля та Бородянки