Найбільшу IT-конференцію України iForum перенесли через коронавирус

Київську щорічну IT-конференцію iForum 2020 перенесли з 20 травня на осінь у зв’язку з поширенням коронавірусу COVID-19. Про це організатори заходу повідомили на Facebook-сторінці події.

«Перенесення конференції на осінь — це відповідальний, але необхідний крок. Ми серйозно ставимося до здоров’я наших учасників. Восени нам буде відомо про майбутнє більше, ніж зараз. Просто тому, що це буде на пів року пізніше», — пояснив у своєму Facebook один з організаторів заходу Олексій Мась.

Поки що організатори не повідомили, на коли саме вони вирішили перенести iForum. Точну дату проведення конференції обіцяють назвати пізніше.

Нагадаємо, що Міністерство закордонних справ рекомендувало громадянам України тимчасово утриматися від поїздок до Італії через поширення там коронавірусу COVID-19. Напередодні Італія закрила всі свої регіони на карантин.

Крім того, 6 березня в КМДА запровадили додаткові заходи для боротьби з поширенням коронавірусу COVID-19 в Києві. Зокрема, столична влада обмежила проведення масових заходів у вишах і зобов’язала медустанови забезпечити окремий прийом пацієнтів з ознаками ГРВІ та пневмонії.