Стан повітря у Києві

Відтепер офіційні дані про якість повітря в Києві доступні на міжнародному сервісі IQAir, який формує світовий рейтинг міст за станом повітря. Про це повідомив начальник Управління екології та природних ресурсів КМДА Олександр Возний.

Він розповів, що спільно з представниками компанії IQAir столиці вдалося налагодити передачу даних з міської системи моніторингу повітря. І саме ці дані тепер відображатимуться на сайті сервісу. У КМДА сподіваються, що це позитивно вплине на об’єктивність формування індексу якості повітря Києва та майбутніх рейтингів IQAir.

Крім того, з початку жовтня дані з міської системи моніторингу якості повітря почали передавати в режимі реального часу Міністерству захисту довкілля. Вони відображаються на офіційному ресурсі Міндовкілля "ЕкоЗагроза", де автоматично збирають та фіксують інформацію про екологічні загрози з географічною прив’язкою до місцевості. 

Зараз в Києві діє мережа із 5 референтних (високоточних) пунктів спостережень за станом атмосферного повітря європейського зразка, які доповнюють понад 40 індикативних. Дані з обох видів пунктів моніторингу доступні користувачам застосунку «Київ Цифровий», де віднедавна з’явилася можливість підписатися на отримання повідомлень про високий рівень забрудненості повітря у столиці.

Нагадаємо, нещодавно у мобільному застосунку "Київ Цифровий" з'явилася можливість підписатися на отримання сповіщень про погіршення стану повітря у столиці.

Airbnb поновив програму, яка допомагає українцям знайти житло в Європі