Київські поліцейські врятували одиноку бабусю від голоду
Фото: facebook.com/UA.KyivPolice

Столичні поліцейські вчасно надали гуманітарну допомогу бабусі, яка з початку війни залишилася сама і без необхідної допомоги.

Про це розповіли у поліції Києва.

До правоохоронців звернулися мешканці однієї із багатоповерхівок Деснянського району із повідомленням про те, що їхня 84-річна сусідка потребує допомоги. Вони принесли записку зі словами: "У мене закінчилася їжа, квартира № 403". Цю записку бабуся викинула з вікна, сподіваючись, що хтось із перехожих її помітить і допоможе.

"На папірці було написано лише декілька слів, з яких стало зрозуміло, що жінці немає чого їсти. Ми з напарником негайно прибули за вказаною адресою, прихопивши з собою гуманітарну допомогу та продукти харчування. Ми з’ясували, що бабуся проживає одна і страждає на провали у пам’яті", — розповів старший лейтенант поліції Євген Шильніков.

Тепер поліцейські періодично навідуються до пані Людмили, аби принести їй необхідні речі та продукти, а також переконатися, що у неї все в порядку. Правоохоронці подякували небайдужим киянам, які допомогли врятувати жінку.

Фото: facebook.com/UA.KyivPoliceФото: facebook.com/UA.KyivPolice

Як говорити з людиною, яка пережила травматичну подію