Кафе Дублер

Інтер'єр київського кафе "Дублер", що розташоване на Печерську, потрапив до фіналу премії Interior Design Best of Year Awards 2022 у категорії Casual dining. 

Кафе "Дублер" було відкрите у серпні минулого року засновником студії Balbek Bureau Славою Балбеком та його бізнес-партнером Романом Татарським. Відповідно, дизайн інтер'єру "Дублера" розробляло Balbek Bureau. 

"Раді поділитися, що кафе "Дублер" стало фіналістом цьогорічного конкурсу Interior Design Best of Year Awards в категорії Casual dining. Пишаємось командою та вдячні Interior Design за цю можливість", — прокоментували у студії. 

При оформленні приміщення закладу використовували багато елементів з дерева, а голі бетонні стіни прикрасили картинами, які постійно змінюються. На одній зі стін зображена велика фреска, що відсилає до робіт відомих художників. Також у кафе — багато живих рослин та приглушене освітлення. 

Як кажуть у Balbek Bureau, за вайбом "Дублер" нагадує барахолку 70-х років, але водночас він не втрачає зв’язку із сучасним світом.

Нагадаємо, український фотограф Артем Гумілевський став переможцем премії Global Peace Photo Award 2022. Він отримав нагороду за свій відвертий та самоіронічний проєкт "Велетень", де позує оголеним.

Нове місце: ресторан Chiba Sushi & More біля "Либідської"