Київська школа економіки купили гольф-клуб на Оболоні: навіщо

Київська школа економіки (KSE) придбала комплекс будівель гольф-клубу на Оболонській набережній.

Про це розповів президент закладу Тимофій Милованов.

Комплекс планують перетворити на сучасний університетський кампус, присвячений підготовці математиків, інженерів та фахівців високих технологій, водночас зберігаючи спортивно-рекреаційні можливості локації та відкритість для громади.

Будівлі адаптують під навчальні аудиторії та дослідницькі лабораторії. Також передбачені простори для літніх шкіл, міжнародних форумів і спільних R&D-програм з бізнесом.

Це найбільша приватна інвестиція в освіту за всю історію України — загальний бюджет проєкту становить $40 млн. Майже половину ($18 млн) — спрямували на придбання комплексу гольф-клубу.

Решту коштів, частину з яких вже забезпечили міжнародні донори, спрямують на трансформацію комплексу для освітніх потреб, а також обладнання інженерних і дослідницьких лабораторій, розширення стипендійних програм.

KSE зберігатиме спортивні й рекреаційні елементи території, інтегруючи зелені зони та відкриваючи простір для публічних заходів.

"Ми не відмовляємось від минулої діяльності Гольф Клубу, ми будемо підтримувати цей спорт. Ми не будемо відгороджуватися парканами, і відкриємо цю частину парка для усіх мешканців. Те, що раніше було доступно тільки для еліт, буде доступне для усіх. Ми працюємо з оболонською спільнотою, і плануємо відновити літній кінотеатр", — зазначив Милованов.

Над концепцією простору співпрацюватимуть з урбаністами, активістами та владою, щоб забезпечити відкритість, прозорість і користь для мешканців Оболоні та Києва загалом.

"Висоток не буде, ЖК не буде, машин що їздять по парку не буде, шашличноі і алкоголю не буде. Буде Гарвард. Для людей. Відкритий. Буде розвиток і якість. Те, що давно мало б бути, але не було", — йдеться у повідомленні.

"Наш Київ" також вже повідомляв, що у застосунку "Київ Цифровий" вдосконалили розділ "Рух транспорту", зробивши його більш інформативним та інтуїтивно зрозумілим.

Понад 72 тис. відвідувачів і рекорд з продажу книг: підсумки третьої "Книжкової країни" на ВДНГ