Veterano Brownie
Фото: facebook.com/brownieveterano

Власник кав'ярні Veterano Brownie на Подолі Роман Набожняк вирішив продати її, щоб придбати для української армії ударний безпілотник Punisher.

Щоб замовити БПЛА Punisher виробництва української компанії UA Dynamics, необхідно зібрати 50 тисяч доларів. Половину коштів Набожняк планує виручити з продажу кав'ярні, меблів та обладнання, а другу — зібрати за допомогою пожертв.

"Я прийняв складне, але необхідне на даному етапі рішення перетворити Veterano Brownie на Punisher. Кав‘ярня зараз не працює, і на жаль, відновити роботу до кінця війни з об‘єктивних причин не вийде. Тому я вирішив продати VB по частинках вам, а виручені кошти вкласти у придбання Punisher", — написав він.

Таблицю предметів, які Набожняк виставив на продаж, можна знайти за посиланням. Серед лотів — нерозпродані товари, посуд, меблі та обладнання. За словами власника, все це продається за символічні суми.

Викуплені лоти можна буде забрати 4 червня з 12:00 до 16:00 у кав'ярні Veterano Brownie за адресою: вулиця Нижній Вал, 39. Або ж їх надішлють покупцю "Новою Поштою".

Другу половину грошей на безпілотник Набожняк планує зібрати у вигляді "подарунків" на свій день народження. Реквізити для "подарунків" вказані за посиланням

В Києві відновила роботу одна з найстарших книгарень "Сяйво книги"