"Карпати без слів": Антон Птушкін випустив перше за час повномасштабної війни тревел-відео

Український тревел-блогер Антон Птушкін випустив перше відео з подорожі за останні півтора року великої війни. Випуск присвячений Карпатам.

"Ці 1,5 року повномасштабної війни були і є дуже складними в психологічному плані, тому що ми всі перебуваємо під впливом стресу. Мені особисто цей період дуже непросто дався. У мене було ембарго на радість, адже не можна радіти, коли щодня гинуть люди та цілі міста знищуються. Але в цей самий час потрібно давати собі іноді можливість радіти й перемикатися, бо так ти підтримуєш свій психоемоційний стан і можеш бути більш ефективним для своєї країни", — зазначив Птушкін.

Новий випуск має назву "Карпати без слів" й відрізняється від звичного контенту блогера. Упродовж 27-хвилинного відео Антон практично нічого не казав і не коментував. Ролик передає атмосферу Карпат шляхом звуків, ракурсів та різнопланових пейзажів. Птушкін показав кадри, як готував їжу на багатті, ходив по гриби, вмивався озерною водою, підіймався в гори, досліджував нові локації, знайомився з місцевими тваринами тощо.

Тільки в кінці глядачі почули про причини такого рішення. Птушкін пояснив, що цей випуск не стільки про подорож, як про перезавантаження в психологічному плані. Він додав, що записав відео для всіх, хто хоче перезавантажитися, але не має часу чи можливості поїхати в Карпати. За словами Антона, це може допомогти бути ефективнішими й, відповідно, більше робити для підтримки України.

Станом на ранок 30 серпня ролик посів 21 місце у вкладці "набирає популярності".

Нагадаємо, в жовтні минулого року Антон Птушкін разом із Мішою Кацуріним випустили фуд-тревел-шоу про їжу Києва.

Тревел-блогеру Антону Птушкіну заборонили в'їзд до росії на 50 років