Кабмін спільно з ООН запустив ще дві програми виплат для переселенців: деталі
Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

Уряд України спільно з ООН запускає ще дві програми виплат для людей, які були вимушені покинути власні домівки через війну. Про це заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль. 

За його словами, відповідне рішення було прийнято на засіданні Кабміну 15 квітня. 

"За нашими домовленостями, вимушені переселенці, які потребують додаткового захисту, будуть отримувати по 2200 грн кожен місяць на кожного члена родини. Ці кошти Всесвітня продовольча програма ООН буде платити протягом трьох місяців", — зазначив Шмигаль. 

Окрім того, управління Верховного комісара ООН у справах біженців також окремо допоможе українським малозабезпеченим пенсіонерам із числа ВПО — їм так само буде додатково виплачуватися по 2200 грн, зазначив Швигаль. Цими виплатами від донорів планують охопити близько 700 тисяч внутрішньо переміщених осіб.

Наразі уряд виділяє кошти для родин, які були вимушені переміститися. Йдеться про виплату 2000 грн на кожного дорослого та 3000 грн на кожну дитину. Наразі на ці виплати вже спрямовано 578 млн грн — за рахунок цих коштів допомогу отримають близько 150 тисяч ВПО.

Раніше ми повідомляли, що наприкінці березня Управління Верховного комісара ООН з питань захисту біженців спільно з "Укрпоштою" розпочали виплачувати по 2220 грн внутрішньо переміщеним особам в Україні

Як держава підтримуватиме вимушених переселенців