Ігуани, свинки та каченята: скільки тварин евакуювала "Укрзалізниця"
Фото: "Укрзалізниця"

Від початку війни "Укрзалізниця" евакуювала 102,5 тисячі тварин (звісно, що ті їхали разом зі своїми людьми), розповіли у компанії. 

Залізничники говорять, що найчастіше українці перевозять котів і собак. Але за ці місяці траплялось, що пасажири везли: ігуан, свиней, удавів, єнотів, ласиць, тхорів, нірок, каченят, равликів, черепашок та акваріумних рибок. Усі домашні улюбленці, разом зі своїми людьми, успішно досягли пунктів призначення. 

Перевозити тварин евакуаційними потягами можна безкоштовно та без документів. Але якщо потяг не евакуаційний, то потрібно оформити багажну квитанцію в касі та не забути документи свого улюбленця. Пам'ятайте про це, якщо вирішите кудись поїхати.

Раніше ми писали про те, що "Укрзалізниця" запустила новий проєкт "Там де вас чекають". Він має спростити процес евакуації, пошук житла та отримання гуманітарної допомоги українцям, які переселились через війну. 

Ми в онлайн-режимі інформуємо вас про український спротив російській окупації. Всю оперативну інформацію станом на сьогодні читайте тут.