Допомога від міжнародних організацій
Фото: unsplash.com

На соціальній платформі "єДопомога" з'явилася можливість подати заявку на отримання додаткової грошової допомоги від міжнародних організацій. Про це повідомили у Мінсоцполітики.

Отримати таку допомогу зможуть українці, які знаходяться на тимчасово окупованих та деокупованих територіях або на територіях, де ведуться активні бойові дії, а також внутрішньо переміщені особи.

Для того, щоб подати заявку на платформі "єДопомога" знадобляться такі дані та документи:

  • ПІБ згідно з ідентифікаційним документом;
  • ІПН (РНОКПП)
  • Паспорт громадянина України, ID-картка, посвідка на постійне або тимчасове проживання, свідоцтво про народження дитини;
  • Адреси зареєстрованого та фактичного місця проживання;
  • Номер телефону;
  • IBAN (необхідний для виплати допомоги на рахунок).

Заявникам необхідно заповнити анкету, вказавши свій соціальний статус та іншу інформацію. Заповнення не означає автоматичне отримання грошей, оскільки "єДопомога" тільки збирає заявки.

Після того, як та чи інша міжнародна організація вирішить надати допомогу певній категорії заявників, їй передадуть переліки заявників на допомогу. Далі міжнародна організація обробить заявки згідно зі своїми внутрішніми положеннями та здійснить виплати.

Уточнити статус своєї заявки можна буде на сайті платформи. А про нарахування виплати можна буде дізнатися, перевіривши рахунок, IBAN якого був вказаний у заявці.

Мінцифри запустило гарячу лінію для переселенців за кордоном — для працевлаштування та допомоги з житлом