Фонд Діти Героїв

Благодійний фонд "Діти Героїв" надає комплексну допомогу дітям, які втратили одного або ж обох батьків. Якщо ви знаєте таких дітей — зверніться до фонду.

Фонд був заснований на другий місяць повномасштабного російського вторгнення. Його місія — до повноліття супроводжувати дітей, які втратили батьків під час війни. Зараз фонд опікується більш як 600 малюками, а до кінця року планує взяти під опіку п'ять тисяч дітей.

Загалом БФ "Діти Героїв" допомогу у шести напрямках: 

  • Екстрена допомога. До неї входить допомога в евакуації та інших термінових питаннях.
  • Регулярна допомога. Підопічні фонду отримують першу фінансову допомогу у розмірі 5000 грн, 2000 грн до дня народження, а також допомогу на день захисту дітей та інші свята. Батькам  також допомагають здобути фінансову стабільність. Крім того, дітей забезпечують теплим одягом, взуттям, необхідними речами для навчання та розвитку.
  • Соціалізація. З підопічними фонду та їхніми опікунами працюють психологи й педагоги. Їх відправляють у табори відпочинку в Україні, Швейцарії, Іспанії, США та інших країнах. Проводять арттерапію та психологічну реабілітацію.
  • Live Assistance. Це — допомога на всіх етапах перебування у фонді, що надається особистим помічником родини, а також юридична допомога та опрацювання додаткових запитів від сімей. 
  • Освіта. Діти вивчають англійську з партнерськими школами, займаються дошкільною підготовкою, отримують ноутбуки та планшети для навчання онлайн. 
  • Менторство та кар’єрна орієнтація. Діти мають доступ до профільних таборів та допомоги зі вступу до вишів. Також підопічні фонду можуть поспілкуватися кумирами. Діти вже брали участь у відеозустрічі з Тарасом Тополею (гурт "Антитіла"), Олександром Шовковським ("Динамо") та відвідали концерт Наді Дорофєєвої. 

Щоб допомогти дитині, яка втратила одного або обох батьків під час війни, потрібно заповнити онлайн-форму. Також можна підтримати сам фонд "Діти Героїв" за посиланням.

У Києві проходять тренінги про те, як діяти у критичних ситуаціях