Транспорт Київ

Комісія з питань житлово-комунального господарства одноголосно підтримала петицію щодо скасування обов'язкової зупинки наземного громадського транспорту під час повітряних тривог. Про це повідомив автор звернення Олександр Гречко.

За його словами, це був вже другий розгляд петиції, оскільки її направили одразу до двох профільних комісій. Перед цим петицію вже підтримала транспорту комісія, а тепер — з питань ЖКГ.

На сьогоднішньому розгляді, пише Гречко, голова комісії Олександр Бродський погодився з тим, що в реальності під час тривог люди не йдуть в укриття, тому таке рішення не працює. Тож члени комісії зійшлися на думці, що транспорту в таких умовах потрібно працювати без зупинок, аби люди могли дістатися ним до найближчого укриття.

"На засіданні комісії я також показав депутатами проєкт рішення Київради про відновлення безперебійної роботи громадського транспорту в період поза комендантської години.
Цей документ має вже перші підписи депутатів. Сподіваємося, що до них будуть додані підписи, як депутатів з комісії ЖКГ, так і інших депутатів Київради", — додав автор петиції. 

Нагадаємо, що мер Києва Віталій Кличко виступив проти скасування зупинки транспорту під час тривоги та пояснив, що це рішення приймали з урахуванням оцінки безпеки у Києві. Гречко сподівається, що Київрада може "стимулювати" столичного голову переглянути своє рішення.

Громадська ініціатива "Пасажири Києва", яку очолює автор петицію, готова обґрунтувати для мера, чому саме рішення про зупинку громадського транспорту має бути скасоване.

Петиція про скасування зупинки транспорту під час тривоги набрала голоси