Допоможи дітям: у Києві шукають вчителів-волонтерів для онкохворих учнів

Департамент освіти і науки, молоді та спорту Києва спільно з фондом "Таблеточки" формує у столиці команду викладачів-волонтерів.

Пілотний проект онлайн-освіти розрахований на дітей, які перебувають на тривалому лікуванні в онкогематологічних відділеннях.

"Починаємо в Охматдиті і в Київському обласному онкодиспансері. Під час лікування діти надовго випадають з навчального процесу, більш того, часто батьки самі прагнуть захистити їх від зайвого навантаження. Але для багатьох підопічних фонду навчання  це і спосіб відволіктися, і можливість відчути, що ти не відстаєш від однолітків. А це позитивно позначається на психологічному стані дітей", — пишуть на сторінці департаменту в Facebook.

Організатори розпочнуть проект вже найближчим часом, саме тому заохочують долучатись всіх бажаючих.

"Дуже хочемо почати цю програму вже цієї весни, тому шукаємо вчителів, які відчувають в собі бажання, сили і ентузіазм допомогти дітям. Приєднуйтесь!" — додають у повідомленні.

Відомо, що навчання буде проходити по 45 хвилин 3-4 рази на тиждень за допомогою Viber, Skype або інших зручних програм, встановлених на планшетах. 

Окрім того, вже є запити на такі уроки від 10 дітей, які хотіли б додаткові заняття під час лікування з англійської мови, математики і фізики.

Нагадаємо, що в Києві відкрили Корейський освітній центр.