Сексуальне насильство
Фото: unsplash.com

Проєкт "Психічне здоров'я для України" запустив нову інформаційну платформу "Далі Є" для людей, які пережили сексуальне насильство під час повномасштабного російського вторгнення. 

На платформі зібрали всю необхідну інформацію про те, як та де постраждалі від сексуального насильства зможуть отримати медичну, психологічну та юридичну допомогу та пройти важливі кроки до зцілення.

"Тут ви знайдете контакти надійних організацій, куди можна звернутися за медичною, психологічною та юридичною допомогою в Україні та Польщі. А також відповіді на важливі питання: що робити, якщо ви стали свідком насильства, як спілкуватися з близькою людиною, яка пройшла крізь такий досвід", — кажуть автори проєкту.

Окрім того, на платформі містяться поради щодо того, як правильно говорити з людьми, які постраждали від сексуального насильства та як зафіксувати такі злочини.

А для фахівців у сферах психології, юриспруденції та журналістики зібрані корисні матеріали щодо того, як працювати з такими постраждалими, як етично проводити інтерв’ю та як писати про це.

В Україні створили портал "Діти війни": як знайти зниклу дитину