павич
Фото: pixabay.com

Жителя села Карапчів Чернівецькій області засудили до п'яти років позбавлення волі зі встановленням 2-річного іспитового строку за жорстоке поводження з павичем та його вбивство. 

Про це повідомляє пресслужба Чернівецької обласної прокуратури.

Суд встановив, що у червні 18-річний хлопець під час відпочинку поблизу річки Сірет жорстоко поводився з павичем, що спричинило смерть птаха.

"Вирок ще не набрав законної сили. Прокуратура вивчає обґрунтованість та вмотивованість прийнятого рішення та можливість його апеляційного оскарження", — зазначили в обласній прокуратурі.

Зоозахисники повідомили, що щойно стало відомо про злочин, організація UAnimals відразу звернулися до поліції з вимогою зареєструвати заяву про вчинення хлопцем  та його спільниками кримінального злочину та розпочати досудове розслідування цієї справи.

"Ми дякуємо працівникам правоохоронних органів і прокуратури за їхню роботу. І звичайно вам, люди, за суспільний розголос і небайдужість, які мали вагоме значення.
Борімося за світ без жорстокості разом!" — додали зоозахисники.

Обухівські зоозахисники нещодавно повідомили, що відомий київський догхантер Святогор знову активізувався. Він загрожує отруїти бездомних собак в Обухові, а також пише погрози місцевим зоозахисникам.

У столичному притулку робитимуть фотосесію тим, хто вигуляє тваринок