Буданов розповів про плани росії на 23-24 лютого

Керівник ГУР Кирило Буданов розповів про загрозу масованого ракетного удару на річницю повномасштабного вторгення, про яку попереджають українців.

Буданов сказав, що дійсно 23-24 лютого росія планує атакувати Україну. Водночас, за його словами, нічого незвичайного не буде.

"Звичайні намагання… Повірте мені, ми таке пережили уже більше 20 разів", — зазначив очільник розвідки в інтерв’ю "Українській правді".

Крім того, Буданов розповів деталі ракетного удар ворога по столиці 14 січня. Тоді, як ви пам’ятаєте, повітряна тривога спрацювала вже після прильотів.

"Наскільки я пам'ятаю – це 48Н6ДМ пускової С-300 (ракета, що має дальність ураження цілей до 250 км і швидкість 2,5 км/сек – УП). Вони стояли в Брянській області і це був один з перших зафіксованих таких дослідних пусків. Я підкреслюю, що це дослідні пуски", – зазначив керівник ГУР.

Нагадаємо, раніше через можливий обстріл рф до річниці повномасштабного вторгнення в Міністерстві освіти та науки закликали українські школи перейти на дистанційне навчання 23 та 24 лютого.