Відключення світла Київ

Станом не другу половину дня четверга, 24 листопада, через аварійні відключення без електроенергії залишаються близько 60% мешканців Києва. Про це повідомили у ДТЕК.

Там розповіли, що частково відновили електропостачання у столиці після вчорашньої російської атаки, проте в місті поки що діють екстрені обмеження. Ліквідація наслідків ракетних ударів по енергооб’єктах триває. Ситуація, за словами енергетиків, залишається складною, але контрольованою.

Так, станом на сьогоднішній ранок вже відновили подачу електроенергії на об'єкти критичної інфраструктури, зокрема, водопостачання та лікарень. Зараз спеціалісти продовжують працювати над подачею електроенергії на середні об’єкти теплопостачання.Також за ніч відремонтували дві транзитні лінії, які подають напругу на лівобережну частину Києва.

Станом на другу половину дня 24 листопада продовжується ремонт пошкоджених через обстріли ліній "ДТЕК Київські електромережі". Завдяки цьому можна буде відновити подачу електроенергії тим споживачам, які лишаються без світла відучора.

Однак, за вказівкою "Укренерго", в Києві все ще діють екстрені відключення електропостачання. Тому частина споживачів поки що тимчасово залишається без світла. 

"Для цих споживачів електропостачання буде відновлено після стабілізації ситуації в енергосистемі, відповідно до вказівки диспетчера «Укренерго», а також після завершення ремонтів на лініях, що були ушкоджені обстрілами. Без світла наразі близько 60% киян", — кажуть у ДТЕК.

Раніше ми розповідали про те, як працюють київські ТРЦ під час відключень світла. Деякі з них тимчасово зачиняються, а інші ж продовжують роботу завдяки генераторам. 

Коли немає води: мапа бюветів Києва