ТРЦ Київ
Фото: pexels.com

Деякі торговельні центри Києва у разі відсутності електропостачання тимчасово зачиняються, а інші ж продовжують роботу завдяки генераторам. Як саме працюють столичні ТРЦ під час відключень, розповіли в Українській раді торгових центрів.

Lavina Mall

Працює завдяки потужним генераторам. Коли немає світла, там відкриті понад 100 магазинів та закладів. Наразі від генератора не працюють парк розваг Galaxy, кінотеатр Multiplex, фудкорт і супермаркет "Сільпо", але у ТРЦ працюють над тим, щоб найближчим часом забезпечити безперебійну роботу і цих зон.

River Mall

Коли немає світла, працює на резервному освітленні та частково продовжує роботу. Зовсім скоро у ТРЦ планують підключити безперебійне живлення, щоб він працював на повну потужність.Про відключення світла інформують у соцмережах ТРЦ та залишають посилання на довідник телефонів магазинів.

"Караван Outlet"

Під час відсутності електроенергії тут працюють близько 30 торгових точок, роледром та гіпермаркет "Ашан" (з обмеженим асортиментом товарів).

Dream

Працює під час відключень електроенергії, але деякі магазини та заклади в цей час можуть бути закриті. Коли немає світла, у DREAM yellow працюють входи "Голлівуд" та "Франція", а у DREAM berry - "Вхід 1", "Мексика 2А", "Африка" та "Італія".

Respublika Park

Коли немає світла, магазини у ТРЦ продовжують працювати. В цей час відкриті входи Р1, Р2 з Кільцевої дороги та входи з паркінгу Р6 (синій Кіт), P7 (помаранчевий Жираф, поряд з "Сільпо").

Gulliver

При відсутності електроенергії у торговельному центрі працюють поверхи з нульового по третій. У ТРЦ активно працюють над забезпеченням роботи всього комплексу.

Blockbuster Mall

У разі планових відключень магазини та дитячий розважальний центр "Галактика" частково обмежують роботу до відновлення електропостачання. 

Art mall

Торговельний центр працює на власних генераторах. Крім того, тут створили "Простір світла" з безкоштовним Wi-Fi, де відвідувачі можуть зарядити свої пристрої або попрацювати.

Cosmo Multimall

У ТРЦ до безперебійної роботи підключені льодова арена FIFTY ICE, кінотеатр KINOMAN, боулінг AstroBowling та супермаркет Ultramarket. Інші зони також мають скоро забезпечити безперебійною енергією.

 Під час відключень світла не працюють столичні ТРЦ:

  • "РайON";
  • Retroville;
  • "Проспект".  

Про відключення та відновлення електропостачання в цих торгових центрах можна дізнатися на їхніх сторінках у соцмережах.

Нагадаємо, Dodo Socks зробили колаборацію з Віктором Ющенком, приурочену до 18 річниці Помаранчевої революції. Бренд випустив шкарпетки з символікою, яку третій президент України використовував у своїй передвиборчій кампанії.

Сервісні центри МВС змінюють графік роботи: деталі