Анонсували документальний фільм про партизанів, які працюють під окупацією

27 лютого в Україні презентують документальний фільм "Нескорені. Українські партизани". Прем'єра відбудеться на телеканалі ICTV та YouTube-каналі MIR&CO Production.

Стрічка розповідає про українських партизанів, які із 2014 року чинять опір на окупованих рф територіях Сходу й Півдня України, допомагаючи нашим військовим. Перебуваючи поруч з окупаційними репресивними органами, вони постійно повідомляють координати складів та баз з боєприпасами, а також місцеперебування російських солдатів та їхні пересування. 

Зрежисував фільм Мирослав Гай — журналіст, блогер та один з учасників Революції Гідності, який згодом записався до лав Нацгвардії й вирушив у зону бойових дій. Від початку повномасштабного вторгнення він брав участь у визволенні острова Зміїного. 

"На фільм мене надихнула зустріч зі справжнім українським партизаном. Він перетинав кордон тимчасово окупованої території десятки разів. Існував і спілкувався з оточенням у рамках своєї “легенди”, водячи окупантів за ніс. При цьому він абсолютно звичайна людина, у якої немає військової професії, він просто справжній патріот та герой"зазначив режисер ICTV. 

Нагадаємо, документальний фільм "20 днів у Маріуполі" отримав приз глядацьких симпатій на фестивалі незалежного кіно Sundance, що проходить у США.

Вийшов трейлер української драми "Бачення метелика"