Активісти зупинили розмалювання Арки дружби народів (фото)

В четвер, 27 квітня група невідомих, які представилися активістами "Правого сектора" та ВО "Свобода", зупинили роботи з перетворення Арки дружби народів у арт-об'єкт Arch of Diversity ("Арка різноманітності"), передає Цензор.НЕТ з місця подій.

Відзначається, що підрядник, відповідальний за розфарбування Арки, тимчасово призупинив роботи до завтра. Чоловік, не представившись, повідомив, що роботи не поновляться, поки КМДА не оголосить своє рішення.

Після чого спецтехніка, що була задіяна до робіт з оновлення арки, поїхала.

У свою чергу спікер Правого сектора Артем Скоропадський у коментарі InfoResist повідомив, що оновлена арка приховує в собі пропаганду ЛГБТ і неузгоджена з київською громадою "волюнтаристське рішення мерії для того, щоб сподобатися Європі".

"Ми заблокували все, що там відбувається, написали заяву в поліцію про незаконні дії. Якщо влада так хоче прикрасити цю Арку до Євробачення, то нехай прикрасить її народними орнаментами або чимось ще. А якщо це буде продовжуватися, то ми будемо використовувати ті методи, які прописані в Конституції", - пояснив Скоропадський.

Окрім того, активіст додав, що організатори "Київ-Прайд 2017" (ЛГБТ-марш, - Ред.) позитивно выдреагували на оновлення Арки, а її фото зробили обкладинкою свого заходу в соцмережах.

Нагадаємо, що Арку дружби народів почали заклеювати різнобарвним папером в кольори веселки. Згодом на сайті Київради зареєстрували петицію з пропозицією залишити Арку в райдужних кольорах, а також змінити її назву на "Арка різноманітності".