В Києві нема води
Фото: unsplash.com

Через пошкодження енергооб'єкта біля Києва 80% столичних споживачів зараз залишаються без водопостачання. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

Він розповів, що фахівці "Київводоканалу" зараз працюють над тим, щоб якнайшвидше відновити роботу водопровідних станцій. Про всяк випадок мешканців столиці просять запастись водою з найближчих бюветів та точок продажу.

"Спеціалісти роблять все можливе, щоб повернути воду у квартири киян. Працюють також і енергетики, щоб відновити енергопостачання в 350 тисяч помешкань Києва, які залишилися без світла", — зазначив столичний голова.

Знайти найближчий бюветний комплекс можна інтерактивній мапі. Проте частина бюветів зараз не працює через відсутність електропостачання. Вони позначені червоним кольором.

Так, не працюють більшість бюветів на Оболоні, Мінському масиві та Святошині, частина комплексів на Троєщині та Воскресенці, у центральній частині міста тощо.

Також Кличко підтвердив, що ППО збила усі ворожі ракети, які летіли на Київ. Проте були потрапляння по об’єктах у Київській області.

Пізніше він додав, що за три-чотири години водопостачання мають повернути  мешканям лівобережної частини Києва та частково — правобережної. Енергопостачання вже частково відновили в Деснянському районі. 

Нагадаємо, вранці 31 жовтня росія здійснила масований ракетний обстріл України. Ворог знову атакував об'єкти критичної інфраструктури у різних регіонах. Через обстріли в Україні знову запровадили екстрені відключення електроенергії.

Жителів Київщини закликають підготуватися до тривалої відсутності електрики