#МеншеВідходівБільшеПрироди
На правах реклами
glo™ призначений для повнолітніх споживачів тютюну або нікотину
Зроби свій крок до зменшення впливу
НА ДОВКІЛЛЯ
Зроби свій крок
до зменшення впливу НА ДОВКІЛЛЯ
тм
glo
разом з
Стале споживання, ресайклінг, апсайклінг, вуглецевий слід, ecology-friendly — сьогодні ці слова міцно увійшли в наш лексикон і в нашу свідомість. Ми поступово відмовляємося від поліетиленових пакетиків у супермаркетах, звикаємо не використовувати одноразовий посуд на фестивалях і ярмарках, обходимося без пластмасових стаканчиків у точках take-away та привчаємося сортувати сміття. Наша екологічна обізнаність зростає, і ми добре розуміємо, що грамотне споживання ресурсів – це відповідальність перед оточенням, природою та собою. Тому бути сьогодні екосвідомим – престижно і не складно. Бренд glo™ також долучився до глобальної ініціативи з переробки девайсів.
Ти відповідальний чи байдужий до рідної планети? Відповідай на прості запитання про щоденну рутину та дізнайся сувору правду.
ТЕСТ: НАСКІЛЬКИ ТИ ЕКОЛОГІЧНИЙ?
#МеншеВідходівБільшеПрироди
Саме так називається глобальна ініціатива бренду glo™ з переробки своїх девайсів, і це повною мірою відбиває її сутність та мету – зменшити вплив бізнесу на довкілля. Адже сьогодні недостатньо забезпечувати найкращу якість продукції – важливо грамотно споживати ресурси та дбати про природу. На цьому шляху брендом вже зроблено чимало: прибрано блоки живлення із наборів glo™ pro та glo™ hyper+, а також зменшується використання пластику в пакованні. В планах зробити паковання повністю придатним для багаторазового використання та подальшої переробки. Але вже тепер, завдяки ініціативі #МеншеВідходівБільшеПрироди, ми можемо відправити на безпечну переробку старий, зламаний чи просто непотрібний девайс у найближчий фірмовий магазин glo™ studio або glo™ pop-up.
Картон, пластик, залізо, алюміній, нержавіючу сталь та гуму з пристроїв відправляють на вторинну переробку та виробництво інших виробів.
Батареї переробляють особливим чином, дбаючи про те, щоб під час процесу не вигорав електроліт, а отже не виділявся в атмосферу вуглекислий газ і не утворювалися токсичні сполуки фтору.
Батареї переробляють особливим чином, дбаючи про те, щоб під час процесу не вигорав електроліт, а отже не виділявся в атмосферу вуглекислий газ і не утворювалися токсичні сполуки фтору.
glo™ призначений для повнолітніх
споживачів тютюну або нікотину
Картон, пластик, залізо, алюміній, нержавіючу сталь та гуму з пристроїв відправляють на вторинну переробку та виробництво інших виробів.
З кабелю та друкованої плати видаляють цінні метали та забезпечують безпечну утилізацію методом корисного спалювання.
Батарея
Спосіб переробки: видалення фракцій металів, переплавка. Повторне використання електроліту.

Часткова утилізація: корисне спалювання.
Залізо, алюміній,
нержавіюча сталь
Спосіб переробки: Переплавка.
Макулатура, картон
Спосіб переробки: Заготівля, пресування, переробка на новий картон.
Кабель
Спосіб переробки:
Видалення цінних металів. Часткова утилізація:
корисне спалювання.
Друкована плата
Спосіб переробки:
Видалення цінних металів. Часткова утилізація:
корисне спалювання.
Гума
Спосіб переробки: Подрібнення, отримання гумової крихти для виробництва гуми.
Пластик
Спосіб переробки: Подрібнення, грануляція.
Чому так важливо подбати про переробку пристроїв, а не просто викинути їх у смітник? В основі електронних гаджетів – досить складна технологія. Вони містять велику кількість деталей, в тому числі батарею. Термін повного розкладання багатьох елементів – доволі значний, тому, на відміну від звичайного побутового сміття, вони потребують особливої та відповідальної утилізації. Бренд glo™ готовий її забезпечити, запропонувавши програму повернення девайсів із метою їх подальшої переробки.

Як саме відбувається переробка пристроїв? Ви повертаєте девайс до спеціального боксу у фірмових точках продажу glo™ studio, glo™ pop-up. Повернені девайси збираються та пересилаються до складу компанії. Далі відбувається їх передача локальним партнерам Бритіш Американ Тобакко в Україні з переробки. І нарешті – розбирання девайсів на складові та передача їх компаніям на безпосередню переробку та утилізацію.
Ініціатива #МеншеВідходівБільшеПрироди – важливий крок на шляху до сталого розвитку бренду. Зробіть і ви свій внесок у захист природи та зменшення відходів. Не викидайте, повертайте на переробку свій glo™. Бути екосвідомим – просто!

* Враховуючи паковання девайсу. Відсоток може змінюватися залежно від моделі девайсу glo ™.
Де здати девайс на переробку?
Київ
Спортивна пл. 1А, ТРЦ Гуллівер (studio)
вул. Генерала Ватутіна просп. 2, Sky Mall (pop up)
вул. Дніпровська набережна вул. 12, River Mall (studio)
вул. Берковецька, 6Д, ТРЦ Lavina Mall (studio)
вул. Антоновича, 176, ТРЦ Ocean Plaza (studio)
Харьків
вул. Героїв праці 7, ТРЦ Караван (studio)
вул. Академика Павлова, 44Б, ТРЦ Французький бульвар (pop up)
вул. Пушкінська, 2А, ТРЦ Nikolsky (studio)
Львів
вул. Галицька, 20 (studio)
вул. Стрийська 30 ТРЦ King Cross Leopolis (pop up)
вул. Кульпарківська 226А, ТЦ Victoria Gardens (pop up)
Одеса
пров. Віце-Адмірала Жукова, 2, приміщення 104
вул. Дерибасівська (studio)
Коминт.р-н с.Фонтанка Компл.стр. №1, ТРЦ Рів'єра (pop up)
просп. Небесної Сотні, 2, ТРЦ City Center (pop up)
МАТЕРІАЛ ПІДГОТОВЛЕНО ЗА ПІДТРИМКИ