Як працюють супермаркети, ТРЦ та кінотеатри за відсутності світла у Києві

Попри відключення світла все більше столичних магазинів, супермаркетів, ТРЦ та кінотеатрів працюють завдяки автономному живленню. Пропонуємо актуальну інформацію щодо роботи бізнесу під час відсутності електроенергії.

Кінотеатр "Жовтень"

Кінотеатр "Жовтень"Кінотеатр "Жовтень", розташований на Подолі, працює завдяки генератору попри відсутність світла. На офіційній сторінці кінотеатру у Facebook можна дізнатися графік роботи, який змінюється у зв'язку з поточною ситуацією з електропостачанням. Наразі відомо, що з 22 по 25 грудня "Жовтень" працюватиме з 9:30 до 21:30. 

Multiplex

MultiplexЯкщо немає світла, кінотеатри "Multiplex", які розташовані у великих ТРЦ, не працюють. Перед тим як їхати у кінотеатр, можна дізнатися, є світло в конкретному місці чи немає. Під час повітряної тривоги кінотеатр не працює. Також, якщо ви придбали квитки online, а сеанс через знеструмлення скасований — вам прийде email-лист із промокодами на наступний візит упродовж 24 годин, а якщо квитки купували на касі, їх можна обміняти упродовж 14 днів на новий сеанс.

Планета кіно

Планета кіноЗали кінотеатру "Планета кіно" раніше не працювали під час відсутності світла, проте наразі вже в деяких закладах встановлені генератори, наприклад у ТРЦ River Mall, а кінотеатр, розташований в Blockbuster Mall наразі підключають до сусіднього ТРЦ і тестують роботу з резервним живленням. Але потужності  вистачає не на всі зали. Дізнатися, чи є світло у кіно, як повернути квитки або відповіді на інші питання можна дізнатися у чат-боті.

Кінотеатр "Оскар"

Мережа кінотеатрів "Оскар" працює від генераторів у ТРЦ Gulliver. Більш детальну інформацію про сеанси та розклад можна дізнатися на сайті.

Фітнес-студія hiitworks

Мережа фітнес-студій hiitworks проводить тренування за відсутності електороенергії. Студії за адресами Верхній вал, 2 та Машинобудівна, 41 вже працюють на генераторах. На черзі — студія на Січових стрільців, 50. В інших студіях hiitworks освітлення забезпечується стаціонарними елементами живлення. 

Якщо відчуваєте, що потрібно "переключитися" та порухатися, в hiitworks є така можливість, незважаючи на відсутність електроенергії.

Ціни, новорічні знижки на абонементи та розклад занять можна дізнатися на сайті hiitworks.com, в застосунку hiitworks fit або за номером +380 (50) 103 22 22

Blockbuster Mall 

Blockbuster Mall ТРЦ "Blockbuster Mall" працює навіть під час відключень. Представники торговельного центру повідомили на сторінці в Instagram, що в них є світло і безплатний WiFi. Можна зробити покупки, привезти дитину на дитячу зону Galaxy, а також підзарядити гаджети, повчитися або попрацювати. "Blockbuster Mall" працює з понеділка по четвер з 10:00 до 20:00, а з п'ятниці по неділю з 10:00 до 23:00.

Lavina Mall 

Lavina Mall Під час відключення центрального електропостачання, ТРЦ "Lavina" працює від генератора. Проте під час перемикання живлення з місцевої електросистеми на потужність генераторів можливі недовгі перерви в роботі. На сторінці в Instagram відновили список магазинів, фуд-кортів, ресторанів, зоомагазинів, аптек та послуг, які працюють у торговельному закладі. Також існує Telegram-канал, де можна дізнатися про роботу ТРЦ. Режим роботи — з 10:00 до 21:00.

DREAM

DREAMТРЦ "DREAM" працює без електропостачання. На другому поверсі у "DREAM yellow" атріум Франція відкрили енерджи хаб, де є WiFi, можливість зарядити телефони та попрацювати. Можна приходити з дітьми, приносити їжу та напої. На сайті торговельного закладу вказані основні правила роботи хабу, список магазинів та кафе, які наразі працюють у ТРЦ. Режим роботи: з 10:00 до 21:00. Проте, якщо повітряна тривога триває чи вмикається після 20:00, то торговельний центр закривається і відкриється вже наступного дня.

Gulliver

GulliverКоли немає електроенергії, ТРЦ "Gulliver" і бізнес-центр працюють безперебійно. Наразі власники забезпечили повну автономність шляхом резервного живлення. Як повідомляється на сторінці в Instagram, завдяки 2,2 мегаватами потужності, які рівномірно подаються від чотирьох окремих генераторів, працюють навіть ліфти та частина ескалаторів. ТРЦ має власну котельню та запаси технічної води. Отже, можна приходити на шопінг, заряджати усі гаджети та працювати.

На сайті можна знайти графік роботи Gulliver на новорічні свята. Під час повітряної тривоги можна спуститися до укриття на паркінгу P-1.

River Mall

River MallТРЦ "River Mall" працює у звичайному режимі під час вимкнення електроенергії. Наразі тут знаходиться найбільший "Пункт незламності". Під час відключень електропостачання "River Mall" працює на автономному живленні, тому там можна зігрітися, поїсти, підзарядити гаджети та попрацювати, є Free Wi-Fi. Також анонсовано про відкриття коворкінгу. Список магазинів та кафе, які працюють — за посиланням. Деякі магазини можуть зачинятися раніше графіку ТРЦ (з 10:00 до 21:00), тому відвідувачам пропонують дзвонити за номерами до магазинів для уточнення актуальної інформації.

Retroville 

Retroville ТРЦ "Retroville" не працює, коли відключають електроенергію. Проте на сторінці в Instagram завжди оновлюють інформацію щодо відновлення електропостачання. Також представники торговельного закладу повідомили, що у святкові дні працюватимуть за окремим графіком. Для уточнення інформації щодо режиму роботи магазинів та фудкортів існує телефонний довідник.

ТРК Проспект

ТРК ПРОСПЕКТТРК "Проспект" працює за відсутності світла, але частково. Графік роботи торгової галереї з 10:00 до 21:00, гіпермаркет "Ашан" працює з 08:00 до 21:45, під час відсутності електропостачання магазини та фудкорт працюють у обмеженому форматі. Про повне відключення електропостачання ТРК "Проспект" повідомляє у Facebook та у сторіз в Instagram. Ось список магазинів, які працюють без електропостачання.

АТБ

Мережа "АТБ" забезпечує свої магазини генераторами та надає можливість покупцям підзарядити гаджети. Вони зробили мапу, на який можна вибрати потрібну локацію та побачити, чи є там магазин, який працює автономно. Кількість магазинів, які працюють під час відключення електроенергії, постійно збільшується, актуальна інформація додається на мапу. Там, де поки немає генераторів, під час відключення світла каси працюють 10 хвилин, а потім магазин зачиняється. В зоні пакування товару встановили мережеві фільтри, щоб відвідувачі могли підзарядити телефони та інші гаджети.

Fozzy Group (Сільпо, Фора)

Деякі магазин мережі "Сільпо" обладнані генераторами, що дозволяє їм продовжувати працювати. "Сільпо" рекомендує заходити на сайт та перевіряти інформацію щодо актуальності роботи магазинів, чи є у ньому генератор, доступні розетки для підзарядки та чи працює WiFi. Також можна дізнатися, чи є можливість зняти готівку на касі та оплатити товар карткою. Мережа продуктових магазинів "Фора" публікує список магазинів, які працюють під час вимкнення світла.

Novus

Мережа продуктових магазинів "Novus" вже має низку магазинів, які завжди працюють завдяки встановленню потужних генераторів. Вони запустили нову зручну опцію, що дозволяє клієнтам перевірити, чи працює конкретний магазин у режимі реального часу. Розташування та таблицю з актуальним статусом роботи конкретного магазина можна подивитися на сайті. У таблиці є розклад роботи, інформація про наявність генератора та статус роботи на поточний момент. А тут можна подивитися, які маркети максимально безперебійно працюють під час відключень світла.

ВЕЛМАРТ

Мережа "ВЕЛМАРТ" працює без світла частково. Надаємо актуальний список магазинів, які продовжують роботу з використанням генераторів навіть в умовах відключення електроенергії.

МETRO

Мережа "МETRO" працює навіть без світла завдяки генераторам. На сайті можна побачити актуальний список адрес із супермаркетами, які працюють, а також графік роботи у святкові дні.

Ашан

Мережа гіпермаркетів "Ашан" продовжує роботу під час вимкнення світла за допомогою генераторів. На деяких касах є можливість оплачувати карткою, на деяких — лише готівкою. Також продовжує працювати онлайн-магазин.

Епіцентр

Усі магазини мережі "Епіцентр" забезпечені генераторами та працюють навіть при вимкненні електрики. Також, в приміщеннях встановили "Заряджайзери" — станції підзарядки гаджетів, а у торговельному центрі на "Почайні" відкрили безплатний коворкінг "Незламний хаб", де є WiFi, 100 робочих місць та навіть спеціальна зона для школярів, які можуть продовжувати навчання онлайн, якщо вдома немає світла.

ROZETKA

ROZETKAДеякі точки видачі онлайн-магазинів працюють завдяки генераторам. Крім того, "Rozetka" — це "Пункт незламності", де можна погрітися, зарядити пристрої, попрацювати та просто подзвонити близьким. Адреси таких точок видачі можна перевірити у застосунку чи на сайті. Щоб їх знайти, треба шукати примітку "Магазин повністю автономний".

Служби доставки Bolt Food та Glovo 

Через погіршення або відсутність мобільного зв'язку під час вимкнення світла може ускладнюватися взаємодія із клієнтами. Замовлення приймаються, але можливі затримки кур'єрів.

Раніше ми писали, що у випадку повного відключення електропостачання у Києві через чергові російські атаки в столиці продовжать працювати деякі торгові мережі, ринки, магазини та ТРЦ.

Заклади Києва, де є світло та Wi-Fi