Це серіали, які вийдуть у лютому

У лютому на серіаломанів чекатимуть захоплюючі прем'єри.

Ми зібрали добірку з мандрівними, документальними, історичними та навіть фантастичними серіалами. В огляді не буде якихось вагомих спойлерів, тому пропонуємо обрати, що дивитися у наступному місяці. 

"Мільйони Гюнетра"

Коли: 1 лютого

Де виходить: Netflix

У новому документальному серіалі "Мільйони Гюнетра" розповідатиметься про життя Гюнтера IV — собаки, який отримав спадок у $400 млн. У нього є власний вишуканий маєток, поп-гурт і взагалі навколо нього панує цілий культ особистості.

У 1980-х роках один німецький лікар зробив статки на фармацевтиці. Це дозволило йому забезпечити безтурботне життя для всієї своєї родини. Проте його син наклав на себе руки. Після цього єдиним нащадком усіх сімейних статків став чотирилапий улюбленець родини Гюнтер.

"Дорогий Едвард"

Коли: 3 лютого

Де виходить: Apple TV+

У центрі сюжету драми "Дорогий Едвард" знаходиться 12-річний Едвард.

Спокійне життя хлопчика змінилося, коли у руйнівній авіакатастрофі загинули члени його родини. Він виявився єдиним, кому пощастило пережити жахливу трагедію. Після цього Едвард став місцевою знаменитістю. У нього з'явилися власні шанувальники, які пишуть йому довгі листи.

Юнак не розуміє, що незнайомим людям від нього треба, але робить наполегливі спроби адаптуватися до навколишньої дійсності, щоб усвідомити, як слід жити далі.

"Закон Лідії Поет"

Коли: 15 лютого

Де виходить: Netflix

Турин. Кінець 19-го століття. Молода італійка Лідія Поет розслідує вбивства та бореться з усім і всіма, щоб отримати те, що їй належить по праву: бути зарахованою до офіційного реєстру адвокатів.

На той час ця професія була доступна виключно для чоловіків. Однак ніщо не могло зламати її мрію стати першою жінкою-юристом в Італії.

"Привіт, завтра!"

Коли: 17 лютого

Де виходить: Apple TV+

Джек Біллінгс з дитинства вірив у власний успіх й був одержимий ідеєю розбагатіти користуючись своїми інтелектуальними здібностями. Подорослішавши, йому вдалося об'єднатися з кількома людьми та стати чудовим комівояжером. Чоловік анітрохи не сумнівається у своїх силах і щиро впевнений у тому, що впорається з поставленим завданням на найвищому рівні.

Заради грошей та поваги йому доводиться долати різні перешкоди.

"Карнівал Роу"

Коли: 17 лютого

Де виходить: Prime Video

Серіал-фентезі, у якому показаний світ, що складається з трьох основних континентів, населених кількома видами істот, між якими роками триває міжрасовий конфлікт.

Карнівал Роу — це місце, де починається історія. Там відбувається серія жорстоких вбивств. Запрошений детектив Філо береться за розслідування цих злочинів, його зусилля зосереджуються на феї Віньєт, яка, як йому здається, пов'язана із вбивствами. 

"Джанго"

Коли: 17 лютого

Де виходить: Sky

Заснований на однойменному фільмі 1966 року.

Сюжет розгортається на Дикому Заході 1860-х і 1870-х років і розповідає історію легендарного стрільця Джанго, який вирушає до заснованого Нового Вавилону — притулку для ізгоїв. Вісім років тому родину Джанго знищили, але він вважає, що його дочка Сара вижила.

Чоловіку вдається знайти її, однак дівчина не хоче, щоб він залишався в місті, побоюючись неприємностей. Але Джанго сповнений рішучості й не збирається знову з нею розлучатися.

"Консультант"

Коли: 24 лютого

Де виходить: Prime Video

Компанія CompWare, яка зіштовхнулася з фінансовими та іміджевими труднощами, наймає консультанта для допомоги в оптимізації свого бізнесу. Спочатку співробітники налаштовані оптимістично і не чекають особливих змін, але дуже швидко нахабний і неприємний консультант отримує все більше влади, нав'язує абсурдні правила, контролює співробітників і жорстоко знищує тих, хто йому протистоїть. 

"Неохочий мандрівник"

Коли: 24 лютого

Де виходить: Apple TV+

Інтроверт Євген Леві зазвичай ненавидить подорожі. Але, щоб нарешті "зрушити з мертвої точки", він виходить із зони комфорту та збирається у турне найкрасивішими місцями світу. 

Нагадаємо, нещодавно ми створили список 14 серіалів-антиутопій, які вражають. 

Найпопулярніші фільми та серіали за версією IMDb