книги про попаданців

Книги про попаданців — це розповіді про альтернативну реальність, яка "могла б статися, якби…" і, власне, стається, але на сторінках романів. 

Для цього жанру характерні подорожі в часі: попадання у минуле, майбутнє чи паралельні або неіснуючі світи. Цим, власне, і зумовлена загальна назва цього розділу фентезі. 

Ми зібрали для вас список книг про попаданців на всі смаки, і далі розкажемо трохи про кожну з них.

Найкращі книги про попаданців

  • Олег Рибаченко "Молекула-попаданець";
  • Сесілія Ахерн "Там, де ти";
  • Стівен Кінг "Лангольєри", "Історія Лізі";
  • Ірина Голик, Пилип Станіславський "Йшов четвертий день війни";
  • Іоанна Хмелевська "По той бік бар'єру";
  • Корнелія Функе "Чорнильне серце";
  • Марк Твен "Янкі з Коннектикуту при дворі короля Артура";
  • Вікторія Шваб "Тунель із кісток";
  • Макс Фрай — "Лабіринти Єхо" (8 книг).

Олег Рибаченко "Молекула-попаданець"

Олег Рибаченко "Молекула-попаданець"
В одній із альтернативних реальностей Адольф Гітлер розвинувся до рівня всемогутнього Надбога, який може і хоче знищити та поневолити творців Всесвіту. Аби впоратися із фюрером, полковника-інженера Петра Дегтярьова втілюють у молекулу ДНК, аби він міг заволодіти мозком Гітлера.

Сесілія Ахерн "Там, де ти"

Сесілія Ахерн "Там, де ти"
Головна героїня, яка з дитинства ненавиділа "зникнення" речей і зрештою відкрила своє агенство з пошуку зниклих людей, сама на одному з рослідувань пропала.

Стівен Кінг "Лангольєри"

Стівен Кінг "Лангольєри"
Герої повісті засинають на борту корабля під час рейсу і потрапляють до дивного пустельного світу. Цей світ — місце їх минулого. Його повинні зжерти страшні істоти лангольєри для того, щоб звільнити місце для майбутнього.

Стівен Кінг "Історія Лізі"

Стівен Кінг "Історія Лізі"
Після смерті свого чоловіка — дуже талановитого письменника — Лізі бореться із тими, хто хоче відібрати його літературний спадок. Після погроз на свою адресу, вона знаходить таємне послання від покійного чоловіка. З цього починається її шлях з розгадування неймовірних, а іноді й моторошних таємниць.

Ірина Голик, Пилип Станіславський "Йшов четвертий день війни"

Ірина Голик, Пилип Станіславський "Йшов четвертий день війни"
42-й рік. Альтернативна історія українсько-російської війни. У цій реальності не скинули Скоропадського, Сікорський не подався в еміграцію, деякі з радянських військових начальників перейшли на український бік.

Книги немає у друкованому варіанті, але ви можете прочитати її за посиланням.

Іоанна Хмелевська "По той бік бар'єру"

Іоанна Хмелевська "По той бік бар'єру"
Головна героїня потрапляє із 19 століття потрапляє на початок 21-го і знаходить багато пригод. Крім фантастики, книга має і детективну лінію, яка притаманна творам письменниці. 

Корнелія Функе "Чорнильне серце"

Корнелія Функе "Чорнильне серце"
Батько Меггі має дар перенести героїв книг у наш світ, але їх місце в книгах має зайняти хтось із оточуючих. Герой не керує своїм даром, через що виникає багато проблем.

Марк Твен "Янкі з Коннектикуту при дворі короля Артура"

Марк Твен "Янкі з Коннектикуту при дворі короля Артура"
Гумористичний роман про звичайного американського хлопця, який "переноситься" в середньовічну Англію. Незвичний побут і чужі звичаї не завадили головному героєві зайняти своє "місце під сонцем" у минулому староанглійського королівства.

Вікторія Шваб "Тунель із кісток"

Вікторія Шваб "Тунель із кісток"
Дівчинка, яка товаришує з привидом, опиняється в Парижі, де має справитися з неупокоєним духом паризьких катакомб. Якщо вона не впорається — дух почне загрожувати всьому місту.

Макс Фрай — Цикл "Лабіринти Єхо"

Макс Фрай — Цикл "Лабіринти Єхо"
Головний герой потрапляє до королівства Ехо. Заплутана детективна лінія переплітається з особливостями магічного світу. Автор віртуозно переключається з прикмет нашого звичайного, земного світу на закони та правила, що діють у Ехо. Не оминає він і любовну лінію.