Книги про попаданців — це розповіді про альтернативну реальність, яка "могла б статися, якби…" і, власне, стається, але на сторінках романів.
Для цього жанру характерні подорожі в часі: попадання у минуле, майбутнє чи паралельні або неіснуючі світи. Цим, власне, і зумовлена загальна назва цього розділу фентезі.
Ми зібрали для вас список книг про попаданців на всі смаки, і далі розкажемо трохи про кожну з них.
Найкращі книги про попаданців
- Олег Рибаченко "Молекула-попаданець";
- Сесілія Ахерн "Там, де ти";
- Стівен Кінг "Лангольєри", "Історія Лізі";
- Ірина Голик, Пилип Станіславський "Йшов четвертий день війни";
- Іоанна Хмелевська "По той бік бар'єру";
- Корнелія Функе "Чорнильне серце";
- Марк Твен "Янкі з Коннектикуту при дворі короля Артура";
- Вікторія Шваб "Тунель із кісток";
- Макс Фрай — "Лабіринти Єхо" (8 книг).
Олег Рибаченко "Молекула-попаданець"
В одній із альтернативних реальностей Адольф Гітлер розвинувся до рівня всемогутнього Надбога, який може і хоче знищити та поневолити творців Всесвіту. Аби впоратися із фюрером, полковника-інженера Петра Дегтярьова втілюють у молекулу ДНК, аби він міг заволодіти мозком Гітлера.
Сесілія Ахерн "Там, де ти"
Головна героїня, яка з дитинства ненавиділа "зникнення" речей і зрештою відкрила своє агенство з пошуку зниклих людей, сама на одному з рослідувань пропала.
Стівен Кінг "Лангольєри"
Герої повісті засинають на борту корабля під час рейсу і потрапляють до дивного пустельного світу. Цей світ — місце їх минулого. Його повинні зжерти страшні істоти лангольєри для того, щоб звільнити місце для майбутнього.
Стівен Кінг "Історія Лізі"
Після смерті свого чоловіка — дуже талановитого письменника — Лізі бореться із тими, хто хоче відібрати його літературний спадок. Після погроз на свою адресу, вона знаходить таємне послання від покійного чоловіка. З цього починається її шлях з розгадування неймовірних, а іноді й моторошних таємниць.
Ірина Голик, Пилип Станіславський "Йшов четвертий день війни"
42-й рік. Альтернативна історія українсько-російської війни. У цій реальності не скинули Скоропадського, Сікорський не подався в еміграцію, деякі з радянських військових начальників перейшли на український бік.
Книги немає у друкованому варіанті, але ви можете прочитати її за посиланням.
Іоанна Хмелевська "По той бік бар'єру"
Головна героїня потрапляє із 19 століття потрапляє на початок 21-го і знаходить багато пригод. Крім фантастики, книга має і детективну лінію, яка притаманна творам письменниці.
Корнелія Функе "Чорнильне серце"
Батько Меггі має дар перенести героїв книг у наш світ, але їх місце в книгах має зайняти хтось із оточуючих. Герой не керує своїм даром, через що виникає багато проблем.
Марк Твен "Янкі з Коннектикуту при дворі короля Артура"
Гумористичний роман про звичайного американського хлопця, який "переноситься" в середньовічну Англію. Незвичний побут і чужі звичаї не завадили головному героєві зайняти своє "місце під сонцем" у минулому староанглійського королівства.
Вікторія Шваб "Тунель із кісток"
Дівчинка, яка товаришує з привидом, опиняється в Парижі, де має справитися з неупокоєним духом паризьких катакомб. Якщо вона не впорається — дух почне загрожувати всьому місту.
Макс Фрай — Цикл "Лабіринти Єхо"
Головний герой потрапляє до королівства Ехо. Заплутана детективна лінія переплітається з особливостями магічного світу. Автор віртуозно переключається з прикмет нашого звичайного, земного світу на закони та правила, що діють у Ехо. Не оминає він і любовну лінію.