Коворкінги у ТРЦ Києва
Фото: "Епіцентр"

Після святкових днів, коли світла було вдосталь, Київ повернувся до відключень електроенергії. І для багатьох знову постало питання, де ж працювати та навчатись, коли вдома вчергове все вимкнули, а мобільний інтернет практично "мертвий". Наша добірка коворкінгів та хабів у торговельних центрах допоможе розв'язати цю проблему. 

Dream

Адреса: пр-т Оболонський, 1Б та пр-т Оболонський, 21Б
Час роботи: щодня з 10:00 до 21:00 

Коворкінги "DREAM енерджи хаб" працюють на другому поверсі DREAM yellow (атріум Франція) та на першому поверсі DREAM berry (атріум Африка). Тут є Wi-Fi, живлення від генератора, питна вода, робочі місця, дитяча зона з іграшками, книжки тощо. Вхід вільний.

"Даринок"

Адреса: вул. Якова Гніздовського, 1А
Час роботи: щодня з 10:00 до 20:00 

"Містечко незламності" на "Даринку" займає площу 68 000 квадратних метрів і розраховане на понад 1000 місць. Тут можна не лише зігрітися та зарядити гаджети, а й працювати та навчатися. Автономну роботу містечка забезпечують сім потужних генераторів, а зв’язок — сім терміналів Starlink. На території є окремі зони для навчання та викладання, простір для дітей, кав’ярні та фудкорт тощо. Вхід вільний.

"Епіцентр"

Адреса: пр-т Степана Бандери,11А
Час роботи: щодня з 08:00 до 21:00 

Безкоштовний коворкінг "Незламний хаб" знаходиться на третьому поверсі "Епіцентру" біля станції метро "Почайна". Він розрахований на три сотні робочих місць. Тут працює Wi-Fi, є робочі місця та зона з пуфами. На території хабу працює мінікав'ярня, а на першому поверсі ТЦ є кафе. 

Respublika Park

Адреса: Кільцева дорога, 1
Час роботи: щодня з 10:00 до 21:00

На третьому поверсі ТРЦ Respublika Park працює креативний простір Coworking anti cafe 80 LVL, де можна орендувати як окремі робочі місця, так і кімнати. До послуг відвідувачів — стабільний швидкісний Wi-Fi, потужний генератор, гарячі напої та снеки. Вартість відвідування коворкінгу — 100 грн за годину для однієї людини. Денний абонемент коштує 400 грн. Оренда кімнати (від 10 осіб) коштує 300 грн на годину, абонемент на день — 1000 грн.

Для тих, хто не хоче витрачати гроші, на тому ж третьому поверсі Respublika Park є безкоштовний "пункт незламності" площею 1000 кв. м. Умови там будуть не такі зручні, але також є Wi-Fi, живлення від генератора, місця для відпочинку, чай-кава тощо.

Коворкінг у Respublika Park

River Mall

Адреса: Дніпровська набережна, 12
Час роботи: коворкінг — по будням з 9:00 до 20:00, ТРЦ — щодня з 10:00 до 21:00

Коворкінг Rivvorking відкрився у січні на третьому поверсі ТРЦ River Mall. У коворкінгу є стабільний потужний інтернет, який забезпечує термінал Starlink, генератори, зручні робочі місця, персональні шафки, гарячі напої, а бонусом — чудовий краєвид на Дніпро. Година оренди робочого місця коштує 60 грн година, денний абонемент — 350 грн. Оренда кімнати коштує 100 грн на годину або 700 грн на день.

Безкоштовно у River Mall можна попрацювати у "пункті незламності", який знаходиться на території кінотеатру "Планета кіно" та відкритий кожного дня. Тут також є безпровідний інтернет, розетки для підзарядки гаджетів та робочі місця. Щоправда, у ТРЦ зізнаються, що Wi-Fi не завжди працює стабільно.

Lavina Mall

Адреса: вул. Берковецька, 6Д
Час роботи: щодня з 10:00 до 21:00

У ТРЦ Lavina місце, де можна попрацювати, повчитися, підзарядити гаджети та піймати Wi-Fi, облаштували на території фудхолу. Знаходиться "пункт незламності" на другому поверсі торговельного центру і працює навіть під час відключень світла. Гості можуть розміститися за столиками, яких тут доволі багато. Також на фудхолі можна замовити чай, каву або щось перекусити.

РайON

Адреса: вул. Лаврухіна, 4
Час роботи: щодня з 10:00 до 21:00

У троєщинському ТРЦ РайON працює безкоштовний Energy Space із зонами для роботи та відпочинку під час відключень світла. Робочий простір розташований на першому поверсі торгового центру, біля кав’ярні Coffelat. Гості можуть розміститися за столиками кав’ярні або ж на лавках поряд. Є розетки для підзарядки гаджетів та Wi-Fi. А на другому поверсі ТРЦ відкрили локацію Family Space, де проводять різноманітні активності, ігри та розваги для дітей. Вона теж є безкоштовною.

Energy Space у ТРЦ РайON

"Проспект"

Адреса: вул. Гната Хоткевича, 1В
Час роботи: з 10:00 до 20:30

У "Проспекті" також працює безкоштовний простір Energy Space. Він так само як розташований на першому поверсі біля кав'ярні Coffelat. А на другому поверсі, зі сторони кінотеатру, є розетки для підзарядки гаджетів. Wi-Fi працює на обох локаціях, а завдяки генератору торговельний центр не залежить від відключень світла.

Energy Space у ТРЦ Проспект

Blockbuster Mall

Адреса: пр-т Степана Бандери, 34В
Час роботи: коворкінг — по буднях з 8:30 до 21:00, у вихідні з 9:00 до 20:00;  ТРЦ — пн-чт з 10:00 до 20:00, пт-нд з 10:00 до 20:30

Якогось конкретного хабу або “пункту незламності” у цьому ТРЦ немає, але тут налаштували систему живлення без перебоїв та працює безкоштовний Wi-Fi. Адміністрація торговельного центру каже, що в них є багато місця, де можна попрацювати, повчитися або просто посидіти в інтернеті.

Також у “Блокбастері” працює окремий платний IC coworking зі зручними робочими місцями в оупенспейсі, офісами, переговорними кімнатами, релакс-зонами, кухнею тощо. Коворкінг працює незалежно від відключень світла та має високошвидкісний інтернет. Оренда робочого місця коштує 100 грн на годину або 400 грн на день.

Раніше ми писали про те, як працюють ТРЦ, супермаркети та кінотеатри Києва за відсутності електроенергії

5 закладів Києва, де поїсти смачних вареників