Котеджі у Буковелі: інвестуйте вправно для максимального прибутку

Наприкінці 2022 року ТОВ "Буковель" звернулося до Усть-Чорнянської та Поляницької сільрад з пропозицією розпочати будівництво двох нових гірськолижних курортів — "Турбат" та "Бистриця". Вони одночасно зможуть приймати до 25 000 туристів та межуватимуть із чинним "Буковелем". Для розбудови об’єктів знадобиться 1400 га землі.

Отже, інвестиційна привабливість карпатського регіону, та Буковелю, якій поступово та впевнено перетворюється на курортополіс, не викликає ніяких сумнівів.

Про великий потенціал свідчать і економічні успіхи володарів котеджів у цій місцевості. Які лише за останні 12 місяців збільшили свій капітал на 20%. В умовах що склалися, інвестиції в курортний котедж є найбільш доступним способом вкластися в економіку популярного курорту, зберегти свої гроші та непогано заробити на перепродажі або оренді.  

Але як розрахувати все правильно, щоб максимізувати прибуток?

Три золоті правила інвестицій в курортні котеджі

Для більшості об’єктів радимо обирати спекулятивну стратегію — це перевірений шлях гарантованого отримання прибутку в умовах постійного зростання цін на нерухомість. 

На котеджах Буковелю це помітно особливо добре, адже при введенні в експлуатацію вартість готового об’єкта зростає одразу на 30%. Щоб фіксувати такі, або навіть кращі результати, радимо дотримуватись трьох перевірених рекомендацій:

  1. Можливість отримати високий прибуток у стислі терміни. Якщо правильно обрати об’єкт нерухомості, який потенційно може збільшити свою вартість, ви зможете дуже вигідно продати його вже через кілька років або навіть місяців. До того ж курортна нерухомість дає високий прибуток протягом сезону, що дозволяє швидко повернути вкладення та вийти на чистий прибуток. 
  2. Можливість керувати своїми інвестиціями. А саме приймати рішення про оренду або продаж нерухомості залежно від ситуації. Особливо зручно, коли основні керівні функції та дрібні організаційні питання можна делегувати керуючий компанії. 
  3. Курортна нерухомість у безпечному регіоні — це чудова можливість захистити свій капітал та диверсифікувати інвестиційний портфель. Навіть за досить потужних коливань в економіці країни та інших несприятливих обставин попит на котеджі в Буковелі постійно зростає. Цій тенденції не зашкодили навіть активні бойові дії, які вже другий рік відбуваються на території країни. 

Вартість готового до здачі в оренду квадратного метра в апарт-готелях вже сягає суми у $4500 дол і вище. У таких умовах найбільш вигідними для інвестицій є об'єкти на етапі будівництва або здачі в експлуатацію. 

Саме такий варіант пропонує котеджне містечко Трувіль, яке знаходиться поряд з Буковелем. Наразі ціна за квадратний метр готового будинку з ремонтом та наповненням складає $2500. Але ціна після здачі комплексу в експлуатацію буде значно більшою.

Чому котеджі TrueVille привабливі, як об’єкти оренди

Зручна для відпочинку курортна нерухомість розташована в центрі села Поляниця з розвиненою інфраструктурою. Відстань до найближчого витягу Буковеля лише 1.3 км. 

Канадська технологія будівництва враховує особливості погоди у карпатських горах. Стиль екстер’єру барнхаус, ергономіка внутрішнього простору та новітні інженерні системи не залишають байдужим жодного туриста.

Стильний котедж хочеться зняти на вихідні, або навіть на всю відпустку. Вишукані інтер’єри, чисельні вигоди та облаштована зовнішня територія створюють умови для відпочинку не гірші, ніж на респектабельних закордонних курортах.

Оптоволоконний швидкісний інтернет вже прокладено територією містечка. Для підстрахування та безперебійного доступу в мережу передбачена робота термінала StarLink. Але найголовніше знаходиться за вікном — це мальовничі краєвиди карпатських гір. До речі, милуватись ними можна і з ресторану або басейну, які знаходяться тут же, прямо на території котеджного містечка Трувіль.

У кроковій доступності вся інфраструктура курортного Буковелю від сучасних ТРЦ до аптек та банків.

З безпекою теж все на рівні, працює система відеоспостереження, охорона присутня на об’єкті 24/7. Кожен будинок обладнаний пожежною системою з гідрантом та застрахований у надійній страхувальній компанії.

Чому котеджі TrueVille мають попит серед інвесторів

Отже, з орендарями точно все буде гаразд. Адже за прогнозом керуючої компанії середньорічна завантаженість містечка туристами буде на рівні 57%. А у високий сезон цей показник сягатиме 90%. А якщо перевести в цифри?

Усі, хто захоче купити котедж в Буковелі, навіть за песимістичним прогнозами отримають пасивний дохід мінімум 25 000 доларів на рік. А за більш-менш сприятливої економічної ситуації EBITDA проєкту зростає до $ 38 000 доларів на рік.

Зауважте, що мова йде про пасивний дохід, тому що розв'язанням організаційних питань займається керуюча компанія. А отже, власнику не треба думати, як оптимізувати витрати на підтримання котеджу в належному стані. Або, наприклад, витрачати час на пошуки електрика чи сантехніка у випадку форс-мажору. 

Дуже цікавою для інвестора виглядає сама фінансова модель розподілу прибутку, що приноситиме котеджне містечко TrueVille. Адже прибуток між власниками котеджу розподіляється на основі доходу від усього містечка, включаючи, наприклад, послуги ресторану та басейну.

Отже, якщо ви приймете рішення придбати будинок в Карпатах саме у котеджному містечку Трувіль, то станете повноправним власником не окремого об’єкту нерухомості, а частини невеликого прибуткового курорту у складі величезної рекреаційної зони Буковелю.

До речі, є іще одна приємна дрібничка, про яку ми не маємо права мовчати. Кожен власник котеджу TrueVille має змогу відпочивати у власному котеджі у будь-яку пору року без обмежень у часі. 

Все що потрібно зробити для цього — заздалегідь попередити керуючу компанію про ваш візит. Співробітники котеджного містечка забронюють потрібні дати, а також підготують кімнати та навколишню територію для вашого візиту.

Перша лінія вже здана в експлуатацію, а отже, інвестори, які встигли вкластися у проєкт на початковій стадії, починають отримувати свій прибуток. Варто зауважити що у власників немає приводів для хвилювань, адже майже всі місця у Трувілі бронюють заздалегідь, а у високий сезон знайти вільний котедж просто неможливо.