Фільми, які вийдуть у червні
Фото: кадр із фільму "Доктор Стрендж і Мультивсесвіт божевілля"

Війна — не привід не дивитися кіно. Тим паче, що нові фільми продовжують виходити. Тому НК зібрав прем’єри, які мають відбутися в Україні цього місяця. Так, ми знаємо, що якась кількість із них вийшли у світі ще навесні. Але ми включили в підбірку ті картини на які можна буде сходити в наших кінотеатрах. Навіть якщо вони дійшли до України з невеликим запізненням. Читайте, надихайтесь та ходіть у кіно!

Доктор Стрендж у Мультивсесвіті божевілля

Жанр: пригоди, фентезі

Режисер: Сем Реймі

Прем’єра: 2 червня

Це продовження старої історії про Доктора Стренджа. Здається, він вже відпочив після канікул зі Спайдерменом (вибачте) і знову відправляється у містичні світи, шукати нових ворогів. А потім, власне, рятувати від них світ (світи?) і самого себе. Відправною точкою, цього разу, стане весілля колишньої дівчини доктора, на якому він був гостем. Наче одразу не зрозуміло, що таке нічим хорошим не закінчується.

Морбіус

Жанр: драма, трилер, фентезі

Режисер: Даніель Еспіноса

Прем’єра: 9 червня

Це історія одного з найсуперечливіших “марвелівських” персонажів. Цього разу йому подарували власний фільм, у якому головну роль грає Джаред Лето. За сюжетом, відомий вчений-біохімік знаходить у себе смертельну недугу. Він погоджується на ризикований експеримент для того, щоб вилікуватись (лишіть список фільмів зі схожими сюжетами у коментарях). На перший погляд, все вдається і герой одужує. Але те, що усім здалося хорошими ліками, пробудило у ньому некеровану силу.

Флешбек

Жанр: трилер, детектив, бойовик

Режисер: Мартін Кемпбелл

Прем’єра: 16 червня

Історія про те, як суперкілер відмовляється виконати вбивство для суперсекретної злочинної організації на яку працює. Звісно, що його начальству це не подобається. Тож герою доведеться розібратися з колишніми роботодавцями, які влаштували на нього полювання. Нашу спеціальну премію за найзатяганіший, але найрідніший сюжет для бойовиків забирає ця картина.

Базз Рятівник

Жанр: мультфільм, комедія, фантастика

Режисер: Ангус МакЛейн

Прем’єра: 16 червня

Нарешті ми побачимо повнометражку про Базза Лайтера! Це приквел “Історії іграшок”, у якому розповідають про його життя. Тут ми дізнаємось, як Базз став Космічним Рейнджером та отримав власну лінійку іграшок. Фанати довго чекали на цю повнометражку. І от, не пройшла й сотня років, з виходу оригінального мультфільму. Або пройшла.

Світ Юрського періоду 3: Домініон

Жанр: пригоди, фантастика, трилер

Режисер: Колін Треворров

Прем’єра: 23 червня

Нова частина екшну з динозаврами! Люди не забувають про класику. За сюжетом, після знищення острова Нублар ящери вирвалися на волю та заповнили планету. Людям вдається підтримувати крихку рівновагу, яка забезпечує відносно мирне співіснування на Землі. Але довго це не триватиме.

Елвіс

Жанр: біографія, драма, музичний

Режисер: Баз Лурманн

Прем’єра: 30 червня

Фільм розповідає про життя і музику Елвіса Преслі крізь призму його стосунків з власним менеджером — полковником Томом Паркером. Також, у цій картині, приділили значну увагу персонажу Прісцили Преслі, яка була єдиною дружиною Елвіса і ледь не найвпливовішою людиною в його житті. Це один з тих довгих, але цікавих біографічних фільмів для шанувальників.

Раніше ми писали про те, як українські кінотеатри працюватимуть під час війни. СЕО "Планети кіно" пояснював, з якими складностями зараз стикається індустрія та чого нам чекати в майбутньому.