"На Франка": подкаст із стендап-коміком і волонтером Василем Байдаком

Комунікаційна агенція ETER  разом із виданням "Наш Київ" презентує черговий випуск подкасту "На Франка", що присвячений піару й комунікаціям у контексті культури, моди, світського та соціального життя. 

Співведучі Олег Ліщина разом з Альоною Лапенко досліджують медійний світ, розбирають останні комунікаційні зашквари та спільно із запрошеними гостями відверто діляться своїми думками та порадами.

Гостем нового випуску став стендап-комік і волонтер Василь Байдак, який восени минулого року випустив вірусне відео "Просто скинь донат", завдяки якому зміг за лічені години зібрати для ЗСУ 500 тисяч гривень.

Поговорили з Василем про те, як змінився український стендап за останні десять років і на якому рівні зараз перебуває українська комедія. Крім того, згадали про YouTube, телебачення та реальність популярних шоу. Спитали Василя про заробіток українських коміків, шляхи монетизації українського ютубу та його розвиток в умовах схожого контенту від світових діячів. 

"Дуже важливо підтримувати збори простих людей, — каже Василь. — Бо в тому ж самому Інстаграмі є багато закликів про допомогу від людей із невеликою кількістю підписників, які також пишуть, що їхнім друзям і родичам термінове потрібно військове спорядження. Як швидко такі люди можуть закрити збір? На це може піти досить багато часу. Натомість якщо долучити велику авдиторію, збір можна закрити за години. Тому так важливо, щоб відомі люди перевіряли запити у повідомленнях і оцінювали адекватність різних прохань. Так, на це уходить багато часу, але це дійсно треба робити". 

За гостинність дякуємо музичному бару UnderWu на Великій Васильківській, 44А. Місце, де музика головна.

Також пропонуємо подивитися попередній подкаст із піарницею й менторкою українських брендів Наталі Чуловською.

"На Франка": відеоподкаст зі співзасновницею мережі спортклубів Smartass Катериною Кузьменко